-21 - DORPSKALENDER cxxxxxw WERKGROEP GEZINSVIERING 30 maart Fanfare; oud papier 07 april Fanfare; le Communie 20 en 21 april Fanfare; federatief solistenconcours Oirlo 27 april Fanfare; oud papier 11 mei Toneelgroep Vondel; ontspanningsavond 25 mei Fanfare; oud papier 09 .juni Fanfare; Vierdaagse Venray serenade 16 juni Fanfare; Duinrell Wassenaar voor leden juni Fanfare; rondgang 29 juni Fanfare; oud papier 04 juli Fanfare; laatste repetitie voor vakantie 27 juli Fanfare; oud papier 22 aug. Fanfare; eerste repetitie na vakantie 31 aug. Fanfare; oud papier 28 sept. Fanfare; oud papier 26 okt. Fanfare; oud papier 23 en 24 nov. Fanfare; viering 25 jarig jubileum 30 nov. Fanfare; oud papier 01 dec. Intocht Sint Nicolaas 22 dec. Fanfare; kerstconcert 28 dec. Fanfare; oud papier f^\ Hallo jongens en meisjes. Op zaterdag 23 mrt. j.l. was er weer een gezinsviering. Wat zijn jullie ijverig bezig geweest!! Wat hadden jullie mooie palmpasenstokken gemaakt. De een nog mooier dan de ander. Het zag er echt kleurrijk uit. Prachtig. De kinderen die dit jaar de eerste communie ontvangen hebben zich oo aan ons voorgesteld. Een fijne voorbereiding op de grote dag. Fijn dat de kerk weer zo goed gevuld was, daar doen wij het toch voor: Samen vieren met zijn allen. Wij willen de dorpsraad van harte bedanken voor de onverwachtte attentie die,het jeugdkoor Cajeko en wij als leden van de werkgroep, mochten ontvangen. Een echte verrassing. Hoe lekker deze verrassing is weten we pas met Pasen, als de vasten is afgelopen. Dan pas gaan we er van genieten. Bedankt. Wij als werkgroep gaan weer beginnen aan de volgende viering. Deze i op 18 mei en staat in het teken van Pinksteren. Werkgroep Gezinsviering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 21