6 ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING Op zoek naar web site vrijwilliger voor SVOC De KNVB biedt verenigingen de mogelijkheid om een website te maken op een professionele en gebruiksvriendelijke manier. Als we hiervoor een enthousiaste vrijwilliger kunnen vinden willen we hier mogelijk aan mee gaan doen. We zoeken iemand die een web site kan bouwen voor SVOC en deze ook wil onderhouden. Dit zal zeker in het begin veel vrije uren kosten. Indien je hier wel zin in hebt meldt je dan voor een gesprekje bij Erik Jakobs. Tel 571477. - Stormvogels - S.V.O.C.'01 3-2 S. V.O.C.'01 is er niet in geslaagd om in Siebengewald voor een stunt te zorgen. Hoewel de uitslag anders doet vermoeden mocht S. V.O.C. alleen op basis van de eerste 20 minuten hopen op een goede uitslag. Daarna was het gedaan met de dadendrang van S.V.O.C. Door deze nederlaag is S. V.O.C. een plaats gezakt en bevindt het zich nu in de gevarenzone. S.V.O.C. begon sterk aan de wedstrijd. Het zette meteen goed druk op de thuisploeg en hield het speelveld klein. De ploeg uit Siebengewald wist hier duidelijk geen raad mee en kreeg geen grip op de wedstrijd. De eerste 20 minuten waren dan ook voor S.V.O.C. dat bovendien enkele kleine kansjes kreeg. Helaas was het na deze sterke openingsfase gedaanEen klein akkefietje binnen de zestien meter was al voldoende om de thuisclub een penalty toe te kennen. Een erg forse straf voor het relatief kleine vergrijp. En dus kwam S.V.O.C., zoals wel eerder dit seizoen, op een knullige wijze op achterstand. Een achterstand die op dat moment zeker onverdiend was. S.V.O.C. probeerde daarna nog om het tij te keren maar de kansen die S.V.O.C. ereeërde werd onzurgvuldig omgesprongen. De spitsen van Stormvogels deden dit duidelijk anders en beslisten met twee treffers nog voor rust de wedstrijd. In de tweede helft bood S.V.O.C. toch nog goed verweer en kwam het op 1-3 door een fraai schot van Paul Büddiger. Kort voor tijd maakt Ivan het nog even spannend door de anschlusstreffer te scoren. De tijd die nog resteerde was echter te kort om nog een puntje uit het vuur te kunnen slepen. Komende zondag zal S.V.O.C. alles uit de kast moeten halen om boven de streep te komen. Tegenstander is Melderslo dat slechts 1 punt meer heeft en bij een overwinning dus voorbijgegaan kan worden. Griendtsveen 3 SVOC 4 3 - 4 (2 - 3) Marco de Mulder, Leo Jakobs. De slechte wedstrijd van vorige week werd nu ruimschoots goedgemaakt. Na de 1 - 0 voor Griendtsveen liepen we over de thuisclub heen en hadden een tiental kansen waaruit 3 x gescoord werd. Jammer genoeg kwam Griendtsveen net voor de rust terug op 2 - 3. De 2e helft ging wat moeizamer maar toch nog voldoende om de punten mee naar huis te nemen. Merseïo 3 -SVOC 6 0-1 (rust 0-1) Wim Kusters. De nummer 2 zag een tactisch, gemotiveerd SVOC tegenover zich. Bijna de gehele le helft had 6e een overwicht en nam ook een verdiende voorsprong. Daarentegen kreeg Merselo amper een kans tegen een attent en ijverig SVOC. Na rust herpakte Merselo zich zoals verwacht maar naarmate het duel vorderde begon de verrassende uitzege steeds meer gestalte te krijgen. Merselo droop teleurgesteld af. De voorjaarsvergadering van de onderlinge paardenverzekering Venray e.o. wordt gehouden op 25 maart 2002 in de "Gelderkoel" te Heide; aanvang 20.30 uur. Het bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 6