Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. Werkgroep Gezinsviering. Op zaterdag 23 mrt. a.s. is er weer een gezinsviering. De viering begint om 19.15 uurHet thema van de dienst is deze keer: PALMPASEN. M Hallo jongens en meisjes. Hebben jullie de palmpasenstok al mooi versierd? Zo niet, dan moet je nog even snel aan de slag. Hieronder staat de betekenis van een palmpasenstok en hoe je hem kunt versieren. Jullie kunnen die dan kant en klaar meenemen naar de kerk, zodat we er in de viering ook aandacht aan kunnen besteden. In deze viering stellen alle kinderen die dit jaar op 7 april de eerste Communie doen zich aan ons voor. Dus jongens en meisjes, neem je vader, moeder en iedereen mee naar de kerk, want vieren doe je met zijn allen!!!!!!!!!!!!!! We hebben geprobeerd er weer een mooie sfeervolle viering van te maken voor jong èn oud. De zang wordt verzorgd door ons jeugdkoor Cajeko. Iedereen is van harte welkom.!! Werkgroep Gezinsviering. Maak je PALMPAAS met een: - Kruis: herinnert aan het lijden en sterven van Jezus - Palmtakje: vertelt van Jezus, die toegezwaaid werd met palmbladeren toen Hij in Jeruzalem kwam. Ereteken van de overwinning van Jezus op de dood - Haan: kraaide toen Petrus Jezus verloochende. Kraait al heel vroeg dat het licht sterker is dan de nacht. Zoals Jezus sterker is dan de dood. - Twee sinaasappels: de sponzen met water en azijn waarvan Jezus dronk - twaalf ongepelde pinda's: herinneren aan de twaalf apostelen - dertig rozijnen: Judas kreeg dertig zilverlingen orn Jezus te verraden - eieren: Uit een ei komt nieuw leven. Met Pasen vieren we ook dat er nieuw leven is na onze dood Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stucadoorwerk - metselwerk tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077-3987619 Gerinsvlerttvg WaXm-p&seti GZ

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 18