-15- Basisschool 'De Stek' Aanmelding voortgezet onderwijs In het schooljaar 2002/2003 wordt in het voortgezet onderwijs gestart met een persoonsgebonden mannier (sofi nummer) ook wel het 'onderwijsnummer' genoemd. Dit sofi-nummer van uw zoon/dochter is inmiddels door de belastingdienst aan u als ouders verstrekt. Het is belangrijk om bij de aanmelding van uw kind in het voortgezet onderwijs, het door de belastingdienst verstrekte formulier mee te nemen ter controle van het sofi-nummer. Aanmelden nieuwe leerlingen Maandag 18 maart tussen 16.00 - 17.00 uur is er de mogelijkheid tot het aanmelden van nieuwe leerlingen in basisgroep 1Als leerling kunnen worden aangemeld de kinderen die in het schooljaar 2002-2003 vier jaar worden (dus: kinderen geboren tussen 1 augustus 1998 en 1 augustus 1999). Samen met uw kind kunt u dan ook een kijkje nemen in de groep, even door de school wandelen en een praatje maken met de leerkrachten). Bij het opgeven dient u de juiste persoonsgegevens van uw kind te overleggen: derhalve wordt verzocht het trouwboekje of paspoort mee te brengen. Tuinonderhoud Afgelopen zaterdag is er hard gewerkt rondom 'De Stek'. De speelplaats en de schooltuin liggen er weer netjes bij. Daarvoor onze hartelijke dank. Basketbal De nieuwe basketbalpaal die de speelplaatscommissie geplaatst heeft is in de eerste weken een succes gebleken. Er wordt volop gebasketbald door de kinderen. Het is zo druk dat we een schema mogen maken waarop staat wie wanneer mag basketballen. Piraten De afgelopen week zagen we steeds meer piraten door de school heen trekken. Gewapend met landkaarten waren de zeerovers van basisgroep 1 op zoek naar de schat. Kledinginzameline Afgelopen dinsdag hebben we 1290 kilogram kleding ingezameld. Opnieuw een zeer mooi resultaat. Inzameling oudemunten De inzamelingsactie bij de Edah van 'oude' munten heeft voor onze school een bedrag opgeleverd van 136,70 euro. Een welkome aanvulling voor onze kas, mede dankzij de alertheid van de ouderraad van onze school. Van het geld hebben we inmiddels al een nieuwe basketbal gekocht. Team basisschool 'De Stek' e

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15