-22- TENNISCLUB OIRL O - CASTENRA Y LEDEN**************************** CARNAVALSKRANT 2002 -- CARNAVALSKRANT 2002 Voor diegenen die vorige week niet thuis waren of die alsnog een carnavalskrant willen hebben kunnen hiervoor bellen met Arie Seykens (571397) en wordt deze alsnog gebracht. Jaarvergadering Op maandag 18 februari houden wij onze jaarvergadering. Alle leden zijn welkom vanaf 20.30 uur in cafe Hesen te Castenray. Dorpencompetitie Begin april start de dorpencompetitie voor wat betreft de senioren. Opgave voor deze competitie kan tot en maandag 18 februari. De opgave is individueel, de teams zullen door de tennisvereniging worden samengesteld De inschrijfkosten bedragen 8 Euro waar de afsluitende barbecue bij is in begrepen. Voor wat betreft de junioren zal de dorpencompetitie starten op 10 april 2002. Inschrijven kan tot en met maandag 4 maart. Tennislessen Begin april starten we met de tennislessen welke verzorgd zullen worden door Frans Zwets. Deze week hebben jullie het inschrijfformulier ontvangen. Opgave kan tot en met 4 maart 2002. Nieuwe leden zijn uiteraard van harte welkom. Van de tennisvereniging kun je het navolgende verwachten; tennissen wanneer je maar wilt op nieuwe kunstgrasbanen welke dit vooijaar aangelegd zullen worden Door de aanwezigheid van verlichting temiissen in de avonduren ook mogelijk Wekelijkse trainingsavond voor junioren o.l.v. eigen leden. Wekelijks racketwisselen voor senioren Deelname aan diverse toernooien en competities. Dit jaar bestaat de tennisvereniging 20 jaar. Daarom hebben wij ervoor gekozen om; de tennislessen, o.l.v. gediplomeerd tennisleraar Frans Zwets, aan zowel onze eigen leden als aan nieuwe leden voor de helft van de prijs plaats te laten vinden. De contributiebedragen zijn als volgt; senioren 75 Euro studerende senioren 50 Eurö en junioren 25 Euro. Heb je mteresse neem dan contact op met Ine Theeuwen, tel 571812.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 22