OUDERENBOND li Uitleg parkeermeters Venrav Op dinsdag 19 februari a.s. om 10.00 uur v.m. worden we bij bet centrale punt van het parkeergebeuren aan de Eindstraat in Venray verwacht. De parkeerwachters gaan ons uitleggen hoe de verschillende parkeermeters werken; met euro's en met de chipknip. Wij hebben als ouderenbond om deze uitleg gevraagd, want wij vinden de nieuwe parkeermeters moeilijk te gebruiken. Er is door de parkeercentrale spontaan op gereageerd en dus verwachten wij een a grote opkomst. Er zijn geen kosten aanverbonden. Laat zien dat wij hier niet voor niets om gevraagd hebben. Iedereen is welkom, zowel boven als onder de 50+. Vragen hierover? Bel Truus Tacken, tel. 571249. Belastingaangifte nieuwe stijl Op woensdag 27 februari a.s. komt de heer Steverink uit Venray ons het nieuwe belastingsysteem uitleggen; Hij noemt het winkelen in belasting. Er zijn vele mogelijkheden om uw voordeel mee te doen. Ook als u zelf de aangifte niet invult, is het toch zinvol om informatie op te doen, zodat u er op kunt wijzen waar mogelijke voordelen te halen zijn. Aanvang 14.00 uur in De Wis. Heemkunde,, speciaal ook voor de ouderen 4 maart a.s. Op maandag 4 maart a.s. komt de heer Lucassen uit Geijsteren op verzoek van het Heemkundig Genootschap Castenray spreken aan de hand van dia's over oude Castenrayse boerderijen en veldwegen. Voor mensen van onze leeftijd is er veel terug te zien van wat allemaal verdwenen is en ongetwijfeld komen veel verhalen los, zodat het zeker een gezellige avond wordt. Dus: "Geniet van wat de heemkunde ook ons biedt." Deze bijeenkomst is in De Wis en begint om 19.30 uur. Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 Schoonheidsspecialiste voor 60+ Hoe verzorg ik mijn huid? Hoe breng ik make-up aan? Hoe verzorg ik mijn handen en nagels? Dit zijn veel gestelde vragen die ons dames 60+ bezig houden. Om hier meer van te weten te komen, wordt er een speciale schoonheidsmiddag georganiseerd. Deze middag zal de schoonheidsspecialiste alle vragen beantwoorden en advies en demonstraties geven over make-up, dagcrème enz. speciaal voor de 60+ huid. Deze hele middag is afgestemd op de 60+ huid. Deze middag wordt gepresenteerd door schoonheidsspecialiste Ineke van Schoonheidssalon en DA-drogisterij Hoeven te Horst. Bij voldoende belangstelling gaat deze middag in overleg met de deelneemsters in april plaatsvinden; hoogstwaarschijnlijk in De Wis Deelname is gratis; advies is gratis; koffie gratis, dus het vooijaar op z'n mooist in. Voor deelname opgeven bij: Nel Cox, tel 571589; Mie Thielen, tel. 571340 Tmus Tacken, tel. 571249 t/m 20 februari a.s. Contributie 2002 Wij hebben de contributie vastgesteld op 12,per persoon. Er zijn verschillende mogelijkheden om deze te voldoen. U kunt ze bij onze penningmeester Mart Smulders, Horsterweg 45c in de brievenbus deponeren, onder vennelding van uw naam en adres. U kunt ze voldoen op de a.s. jaar- en feestvergadering op 6 maart en voor degene van ons bestuur die er tijd voor hebben, halen ze aan huis op, hetgeen ook goed is voor het contact met onze leden. U kunt ook via banknummer 13.32.98.418 t.n.v. Ouderenvereniging Castenray betalen. Mensen die lid willen worden zijn van harte welkom. Meld u aan bij het bestuur, dan komen enkele gegevens ophalen. Er zijn al enkele nieuwe leden, dus een goed voorbeeld doet goed volgen. Iedereen is bij onze activiteiten van harte welkom.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11