OUDERENBOND H Math Janssen Rijdend Gordijn en Tapijt centum Winkel aan huis Tel: 077-3061168 -21 - Ijj) beweging! Kienen Vandaag kienen we om leuke prijsjes; het is niet gratis. We vragen een onkostenvergoeding van 2 euro per persoon. We verwachten iedereen om 14.00 uur in De Wis. Kaarten Morgen, donderdag 24 januari" is het kaarten in het "beugelzaaltje" (kelder) van De Wis; dit in verband met het kaar zetten van de zaal voor de bonte zittingsavonden. De Ouderenbond wenst de artiesten veel succes! Bonte zitting 50+ 5 februari a.s. Noteer deze datum alvast en houdt hem vrij, want ook onze artiesten zijn hard aan het werk om ook deze avond weer te doen slagen. Deze avond wordt aan alle 50+ aangeboden door de carnavalsvereniging. Geef dus gehoor aan hun uitnodiging. Ook de 50-plussers die vanuit Castenray in Venray of Horst wonen, nodigen wij uit en ook zij zijn van harte welkom. Winkelen met onze belastingaangifte Op woensdag 27 f februari a.s. komt de heer Steverink uit Venray ons uitleg geven over het nieuwe belastingsysteem. Ook al vullen we de aangifte niet zelf in, het is toch aan te raden om deze middag mee te maken, zodat wij er ook op kunnen wijzen waarop gelet moet worden. De heet Steverink heeft een plezierige manier om iets duidelijk over te brengen. Dit hebben we reeds ervaren bij onze eurovoorlichtingsmiddag. Noteer dus ook deze datum! Cursus "Kijk op kunst" of "Wat een kunst" Wij hebben de mogelijkheid om een cursus "Kijk op kunst" in Castenray doorgang te laten vinden. Het zijn 6 bijeenkomsten die door een docent verzorgd worden. Het is niet alleen naar schilderijen kijken, maar men kijkt ook naar schilders, men leest en luistert naar gedichten, men hoort en luistert naar en over muziek en zang, kortom er is voor onze leeftijd nog veel te leren en hiervan te genieten. Er zijn 10 deelnemers nodig om deze cursus doorgang te laten vinden. Onkosten voor leden KBO ongeveer 30,- en voor niet-leden ongeveer 45,-. Aanvang bij voldoende deelname in september 2002. Voor informatie: Truus Tacken, telefoon 571249 Jaarvergadering en feestavond 6 maart 2002 Keuze aan huis ook s'avonds en in het weekend 55dIus

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 21