TIEF -8- Zii-actief (L.V.B.) 23 januari Op 23 januari a.s. vindt onze jaarlijkse ledenvergadering plaats. Tijdens deze avond zullen er enkele van lood gemaakte werkstukken te bewonderen zijn. Alle leden kunnen dan een indruk krijgen wat ze kunnen gaan maken op onze knutselavond Werken met lood Meer informatie over de ledenvergadering van 23 januari zal in de volgende Schans venneld worden. Tot dan! Groetjes Het bestuur. Rabobank Ven ray Meerlo- Wanssum Umburgg In de eurolanden heeft de consument de euro enthousiast verwelkomd. Ook in ons land stonden er op nieuwjaarsdag lange rijen mensen bij de geldautomaten. Bij onze geldautomaten is verder alies vlekkeloos veriopen. Geld wisselen Het is de laatste dagen erg druk met mensen die guldens komen wisselen. U kunt nog gratis wisselen tot 1 april. Om grote drukte te vermijden raden we u aan om pas vanaf 1 februari langs te komen voor het wisselen van uw geld. Chipknip en de euro Uw Chipknip kunt u vanaf 1 januari naar euro's omzetten. U steekt de pas in een willekeurig Chipknip-oplaadpunt en uw saldo wordt vanzelf omgezet. Op de display- worden de uit te voeren handelingen vermeld. Omzetten kan niet op de Chipknipper thuislader! Nadat het saldo is omgezet kan de Chipknipper wel normaal gebruikt worden voor opladen. De Chipknipper blijft echter het xF'-teken tonen. Er wordt in euro's opgeladen en het getoonde bedrag is een eurobedrag ondanks het guldenteken. Actie: Wanneer u vanaf 1 januari minimaal 20 op uw Chipknip zet, maakt u kans op een digitale camera of bioscoopbon. De actie loopt tot en met 27 januari. Tip: Maak maximaal gebruik van elektronisch betalen via uw pinpas en chipknip. Handig voor uzelf en de winkeliers. Snel en gemakkelijk! De euro ^katholiek vrouwennetwerk Rabobank Nieuwsbrief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 8