Evaluatie. Woensdag 2 januari jl. heeft de nabespreking van de voorbereidingen en de uitvoeringen van het stuk "W(jA\A Ctv ütt CtütiM VAN/ DC ^C/WitiDt" bij plaatsgevonden. Wij hadden inmiddels al veel positieve geluiden mogen ontvangen voor zowel de spelers, decorbouw, grime als ook de regie. Conclusie: Een zeer geslaagde generale en twee zeer geslaagde voorstellingen. Nogmaals dank aan iedereen voor zijn/haar medewerking en natuurlijk niet te vergeten u als publiek, die in zo n grote getale heerlijk voelbaar aanwezig was. Zo'n terugblik motiveert uiteraard om weer met een nieuw stuk aan de slag te gaan. Regie. Op de evaluatie heeft Hay Dinghs medegedeeld dat hij definitief stopt als regisseur, dus 2001 was de laatste keer dat hij regisseerde. Jan Peeters is gelukkig bereid om voor het jaar 2002 de regie volledig voor zijn rekening te nemen. Jaarvergadering. De jaarvergadering is gepland op maandag 4 maart 2002 om 20.00 uur bij Jac en Truus van de Koster. Noteer deze datum alvast in jullie agenda. Als je verhinderd bent, neem dan a.u.b. even telefonisch contact op met Marcel, tel. 571822. Kerkstraat 20a-5961 GD Horst Tel. 077-3987250 AAN ALLE BEWONERS LOLLEBEEKWEG. Wij willen toch nog een keer proberen om met de Lollebeekweg mee te doen aan de carnavalsoptocht. Vorig jaar moesten we helaas besluiten om niet mee te doen omdat de interesse zo minimaal was. Dit jaar willen we toch weer een poging doen en daarom is er op dinsdag 15 januari om 20.00 uur een bijeenkomst bij Louis Marcelis Lollebeekweg 15. Mocht je niet kunnen, maar wel mee willen doen, laat het even weten bij Maria Dinghs 571787 of Louis Marcelis 571964.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15