19 OUDERENBOND Bijeenkomst 50+ zitting op zondag 6 januari 2002 in de biljariraimte van de familie Wismans om 10.00 uur (vervroegd vanwege nieuwjaarsreceptie). Eurovoorllchting oo 9 januari 2002 Op woensdag 9 januari 2002 komt de heer Steverink uit Venray uitleg geven over de Euro. We zijn er dan al mee aan het werken, zodat als we vragen hebben, deze door hem behandeld kunnen worden. Dit gaat plaatsvinden in samenwerking met de Rabobank. Aanvang 14.00 uur. Kienen Op woensdag 23 januari a.s. houden we weer een kienmïddag; deze datum kunt u dus hiervoor vrij houden. Reammatiecursus Deze gaat vanwege te weinig deelnemers niet door. Nestor maandblad Vanwege het niet afleveren door de KBO van de Nestor, hebben we deze niet kunnen bezorgen. Wij hebben niet kunnen achterhalen waar de fout zit. Zodra ze alsnog bij ons worden afgeleverd, bezorgen wij ze bij onze leden. Onze excuses hiervoor. Kaarten 2002 Met ingang van donderdag 10 januari gaan we onze consumpties met euro's afrekenen, d.w.z. frisdrank kost 1,30 en koffie 0,15. Heeft iemand zin in een middag kaarten, kom gerust eens kijken op donderdagmiddag en doe mee. We beginnen om 13.30 uur; u bent welkom. Volksdansen Op dinsdag 8 januari gaan we weer beginnen met volksdansen. We hebben 2 nieuwe leden mogen begroeten. Zijn er nog mensen die zin hebben in volksdansen dan zijn deze van harte welkom, We dansen op dinsdagmiddag van 14.45 tot 15.45 uur. We beginnen met koffie om ongeveer 14.30 uur. K.B.O, afd. Castenray 45 jaar Wij zijn via een verslagje er toevallig achter gekomen, dat onze ouderenbond via kaartmiddagen bij fam. Van Rhee opgericht is in juli of augustus 1957. Onze vereniging bestaat dit jaar dus 45 jaar. Wij hebben besloten om dit niet uitgebreid te gaan vieren, maar ook niet zo voorbij te laten gaan. We gaan het jubileum met activiteiten invulling geven, maar wij vragen ook bij deze aan onze leden: "Heeft iemand een idee voor een extra activiteit"? Laat het ons dan weten, zodat wij er mee aan de slag kunnen. Ook zou het prachtig zijn als we in dit jubileumjaar ons ledenaantal weer zien groeien. Dat geeft ons ook weer een stimulans om door te gaan. Praat er eens over om lid te worden. Wij hebben op 6 maart a.s. onze jaarvergadering, maar u kunt nu al deelnemen aan onze activiteiten. De contributie bedraagt 12.- 50+ zitting ■■acowwaeoww—i—t—1 mh——— MHMWHBHMMNMMMMBKlMBiaa

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 19