-12- Stichting Jeugdwerk Castenrav Zondag 6 januari: om 11.00 uur bijeenkomst in de Wis voor alle deelnemers van de Jeugdzitting. Zondag 13 januari: Jong Megjesbal. Dit is dus niet op zaterdagavond zoals gewoonlijk maar op zondagmiddag van 14.41 tot ±18.00 uur Zondag 27 januari: Jeugdzitting. GROEPSÏNDELINGEN GïBBONSONTOCHT 1. Maria Classens Elly Philipsen Franka Dinghs Marieke Rongen Annet Hendrix Marloes Smits 2. Rob Steeghs Wil Wiüems John Wiüems Frans Rongen Bianca Janssen Pauiien Bosch 3. Harold Jacobs Rob Zanders Marlijn Direks John Marcellis Kristie Ambrosius Anke Wennekers 4. T ryus Cox Tiny -Jacobs Marielie Deenen Miriam Gommans Francien Seykens Marly Steeghs 5. Coony Steeghs Mariette Nelissen Helmie Janssen Joianda de Reyk Wiirna Beurskens Claudia Pouwels 6. Rene Arts Ron Achten Marco de Mulder Hans Vissers Ellen Geerets Hanny Strijbos 7. Leo Clephas Jan Nelissen Piet Drabbeis Irene v. Keysteren Ema Jakobs Nel Verhaeg Toon Dinghs 8. Riet Wssmans Diny Cox Rene Marcellis Bjom Vroemen Henk Arts Dave Clephas 9. Sepp Willemsen Marcel Dinghs Paul Manders Lucienne Litjens Lonneke Peeters Winke Houwen 10. Jos Wiüems Paul Classens Sepp Willemsen Frank Houwen Peter Versteegen Mark Classens Selrn Nelissen 11. Frank Zanders Bart Pluk Wim Gommans Bart Emonts Bas Geerets Johan Creanmehr 12. Peter Steeghs Don Clephas Ivan Maes Joep Manders Jan Janssen Theo Rijbroek 13. Harm Buddiger Rutger Bosch Sander Dinghs Tom Strijbos Peter Verlinden Ruud de Mulder 14. Thijs Arfes Paul Buddiger Rene Voermans Fabian Voermans Rick Voermans Steffan Weys 15. Ed Classens Jac Wismans Henk Lammen Leon Strijbos Sindy Hesen Kerstin Maes Zaterdag 26 januari: Senerale repetitie voor de Jeugdzitting.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 12