-11 - Hier volgt een bericht aan alle deelnemers van de weerzinwekkende tocht genaamd: Dat de voormalig 8¥C~ ers twee jaar geleden niet zijn geslaagd in hun taak is wel duidelijk. Het zo gevreesde dier wist net aan de handen van de deelnemers te ontsnappen. Er is vervolgens lang niets meer gehoord van dit onvoorspelbare monster. Toch is het dier waarschijnlijk uit eest lange -winterslaap ontwaaktgetuige de verhalen van enkele bestuursleden van SVOC 90i. Zo zat voorzitter loc afgelopen zomer te vissen aan de Case/se Lollebeek, toen hij, naar eigen zeggen, werd beroofd van zijn net gevangen Snoek van 1,2 meter. Of wat dacht je van het lugubere verhaal van penningmeester Dove? Hij werd op zijn terugweg van Venrayse kermis van zijn fiets beroofd. Het gebeurde zo snel, dat hij geen tijd had om op de dader zijn signalement te letten. Van Daves fiets ontbreekt nog steeds elk spoor. Ed Classens hersteld nog steeds van een blessureopgelopen tijdens een geslaagde vluchtpoging voor het agressieve dier. Fiamvekuherhalen We zullen zien op VRIJDAG 11 JANUARI. Iedereen die zich opgegeven heeft wordt om UITERLIJK 19.39 uur met de fiets verwacht bij d'n Terp in Oirlo. De eigen bijdrage bedraagt 4,- en moet worden afgerekend voor vertrek. Verder volgt hieronder het reglement en de groepsindeling. Zorg ervoor dat je op tijd bent zodat we ook op tijd kunnen beginnen. TOT 11 JANUARI. REGLEMENT GIBRONSONTOCHT Aanvoerder: is volledig verantwoordelijk voor orde en rust binnen de eigen ploeg en het tijdig signaleren van zowel medische als geestelijke uitputtingsverschijnselen Ploeg: het moedwillig vernielen van onderdelen van 'moeder natuur' wordt gestraft met onvoorwaardelijke diskwalificatie. Tevens wordt de betreffende pleog aansprakelijk gesteld voor het vernielde. Deelnemers: iedereen neemt deel op eigen risico. De organisatie sluit iedere aansprakelijkheid uit. Vrijwilligers: de personen die vrijwillig meehelpen vallen buiten de organisatie en dus buiten het organisatiecomité. Frustraties dienen dus niet bij deze vrijwilligers in welke vorm dan ook terecht te komen. In geval waarin dit reglement niet voorziet, beslist het organisatiecomité. Deze beslissing is bindend en kan niet bij het kantongerecht in Roermond worden aangevochten. Het total gebeuren rond de zeskamp wordt onder auspiciën van het bestuur van S. V.O.C. '01 georganiseerd. Dat bestuur evenals het organisatiecomité sluit iedere vorm van aansprakelijkheid uit. De deelnemers zijn ten slotte verplicht veel schik te maken. tó'WSfU'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11