-9- DQRPSRAAD Jeugdvoetbal SVOC'01 Ophalen kerstbomen Met ingang van dit jaar worden de kerstbomen niet meer versnipperd. Op dinsdag 8 januari 2002 haalt de gemeente Venray aan huis (binnen de bebouwde kom) kerstbomen op. Mensen die m het buitengebied wonen, kunnen de boom in de bebouwde kom aan straat zetten. De bomen, ontdaan van potten, zand en versierselen, dienen uiterlijk om 7.30 uur aan straat te staan. Dorpsraad Castenrav wenst iedereen fijne kerstdagen en een goede jaarwisseling toe. Wij willen alle cliënten en bekenden danken voor het in ons gestelde vertrouwen en wensen iedereen een GELUKKIG KERSTFEEST en een VOORSPOEDIG 2002 Loonbedrijf Hendrix Smits en medewerkers Lollebeekweg 60, Castenray Grootdorp 35, Merselo Winterproaramma zaterdag 5 januari 2002. Groep 1 Groep 2: Groep 3: Groep 4: Groep 5: Groep 6: Groep 7: Groep 8: Groep 9: Speurtocht voor d-e-f Bijeenkomen om 10.00 uur in de kantine, van daaruit vertrekken we naar Rijden: Toon Kuypers, Wim Baltussen, Mike Classens Frank Houwen, Hay Steeghs, Nico Alaerds Henk Classens, Berna Hebing, Teun Cremers Theo Philipsen, Frank Heetkamp, Rome Huibers Petra Raaymakers, Leo Pesters, Bob Versleyen Theo Rijbroek, Toon Bongers, Laurens Hellegers Jos Nelissen, Toon Peelers, Roy Stiphout Peter Steeghs, Marcel Classens, Koen Heidens Peter Verlinden, Theo Hellegers, Giel Kersten Jeugdleiders die deze dag niet kunnen zo spoedig mogelijk afmelden bij Jolanda (tei. 571300) of Mmy (573003). Bij slecht weer zie winterprogramma. Bij geen doorgang van de speurtocht wordt je gebeld door je leider.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 9