-23- Wma tv Hn ttociM va tv dc eütMUtir WERKGROEP GEZINSVIERING Generale Voorstelling op donderdagmiddag 13 december jl. De kinderen van groep 5 t/'m 8 en enkele leerkrachten van onze basisschool "De Stek" waren ons publiek tijdens de generale voorstelling. Ze waren een geweldig fijn publiek. We willen het team van de basisschool bedanken dat zij hun medewerking verleend hebben en hopen een volgend jaar weer een beroep op hen te mogen doen en de kinderen als publiek bij de generale te mogen begroeten. Tevens onze welgemeende dank voor de zeer positieve E-mail die wij van jullie mochten ontvangen. Voorstellingen 15 en 16 december 2001. Zaterdag en zondag jl. was de uitvoering van het blijspel Wij kunnen terug kijken op twee zeer geslaagde avonden. Dat u als publiek in zo'n grote getale aanwezig was, het geweldige applaus, alsmede de lovende woorden, zijn voor ons prachtig; de kroon op ons werk. Dank u wel. Wij zullen uiteraard onze uiterste best doen om voor het komende jaar ook een mooi stuk uit te zoeken en trachten het succesvol op de planken te zetten. Nogmaals Hartelijk Dank aan iedereen, die heeft meegeholpen aan het tot stand komen van deze onvergetelijke avonden. Dank u wel Evaluatie. Nabespreking van de voorbereidingen en de uitvoeringen zal plaatsvinden op woensdag 2 januari 2002 om 20.00 uur bij Henk Classens. Deze bijeenkomst is bedoeld voor alle leden. Als je verhinderd bent, meld je dan a.u.b. even af bij Marcel, tel. 571822. Tevens willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om iedereen Fijne Kerstdagen, een schitterende Jaarwisseling en de allerbeste wensen voor het jaar 2002 toe te wensen. Op Kerstdag 25 dec. is er om 11.00 uur weer een gezinsviering. Deze dienst staat geheel in het teken van de geboorte van het kindje Jezus, het Kerstkind. De werkgroep gezinsviering heeft weer geprobeerd er een stemmige viering van te maken. Diverse kinderen en volwassenen werken er aan mee. om het kerstverhaal uit te beelden. Omdat de dirigent van ons jeugdkoor verhinderd is, maken wij er met volkszang een fijne en sfeervolle viering van. Aan de kinderen willen wij vragen de kleurplaat van kerstmis mooi in te kleuren. Na afloop van de viering mogen alle kinderen de kleurplaat afgeven aan het kindje in de kribbe, en er is een kleine tractatie Tot dsn! Wij willen iedereen PRETTIGE KERSTDAGEN EN EEN VOORSPOEDIG 2002 wensen Werkgroep Gezinsviering. Toneelgroep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 22