5- Verslag openbare dorpsraadvergadering d.d. 29 oktober 2001 in café J. Hesen te Casten ray; aanvang 20.00 uur. 1. Opening 2o Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 17 september 2001 De voorzitter opent de vergadering om 20.00 uur en heet allen welkom. Deze worden goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris. 3. Verslag Dorpsradenoverleg d.d. 3 september en 1 oktober 2001 - Er wordt gevraagd om projecten voor het Dorpenfonds in te leveren voor 31 december 2001 - Er is een brief geschreven aan Stichting CAI over Kabelnet TV voor alle dorpen en inwoners van gemeente Venray, met de mededeling dat we van mening zijn dat eerst alle dorpen en woningen worden aangesloten op het kabelnet, alvorens te starten met lokale TV - De burgemeester wordt verzocht om met alle voorzitters van de dorpsraden rond de tafel te gaan zitten om te praten over bestemmingsplannen en woningbouw en hiermee niet te wachten tot er meer duidelijkheid is wat betreft de cumulatie - Er wordt een inzameling gedaan van aanvullingen van wandel- en fietsroutes volgens het knooppuntensysteem door de heer D. Vervoort, gemeente Venray. Er wordt opgemerkt dat deze routes in Noord-Brabant slecht aansluiten op de daar bestaande fietsroutes Castenray heeft gevraagd om een fietsroute rondom De Diepeling. - Evaluatie kermissen met H. van Reen en P. van Horen. Door Castenray wordt opgemerkt dat de botsauto's tijdens de kermis van schandalig slechte kwaliteit waren. Dit wordt ook doorgegeven aan wethouder J, Driessen. Verder zijn we best tevreden over de kermis 2001; misschien dat vooraf het gras in het weiland, waarop de kermis staat, gemaaid kan worden. - Op 23 oktober a.s. komen Burgemeester en wethouders op bezoek in Castenray. 4. Ingekomen stukkeu en mededelingen Agny Classens heeft per brief medegedeeld te willen stoppen als lid van de dorpsraad vanwege het feit dat zij niet alle vergaderingen kan bijwonen. Zij ontvangt een cadeaubon en de dorpsraad bedankt haar voor haar inzet gedurende vijf jaar. Brief van Stichting Kinderpostzegels; Basisschool "De Stek" krijgt f 7500,-- subsidie voor aanpassing schoolplein. Contract is geretourneerd en de school handelt dit verder af Brief gemeente Venray over telefooncel; in de telefooncel te Castenray worden slechts 2 telefoongesprekken per dag gevoerd en zodoende zal de telefoon hier verdwijnen. Er is een brief geschreven aan Staatsbosbeheer over onderhoud van de Caselse Vennenroute; de heer Jan Theeuwen zal hierover nog nader contact met ons opnemen. Er is een melding binnengekomen over vernieling van de ruit in de kapel aan de Oosterbosweg; er is door ons contact opgenomen met de Stichting Kruisen en Kapellen. De beelden zijn uit voorzorg verwijderd en de ruit zal vernieuwd moeten worden. Voor de vergadering van "De Peel leeft" van 24 september jl. hebben we ons afgemeld; volgende vergadering op 28 januari 2002. De nieuwe tarieven voor "De Schans" worden vastgesteld; deze zullen binnenkort in ons dorpsblad worden gepubliceerd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5