-22- We denken daarbij aan de Sint Maarten-viering, de Sinterklaasintocht, het Kerstconcert, kampioensfeesten, de Jeugdvierdaagse, de Eerste Communieviering en andere kerkdiensten, jubilea, recepties, enz. En dit alles dreigt nu weg te vallen!! Of is er nog hoop voor onze dorpsfanfare, die zovn wezenlijke bijdrage levert aan de leefbaarheid in onze kleine gemeenschap. Wat zullen we ze missen als ze er niet meer is Omdat we als bestuur met de handen in het haar zitten en nauwelijks een positieve uitweg meer zien, willen we met iedereen die onze leefgemeenschap een warm hart toedraagt en wie doet dat niet van gedachten wisselen over de toekomst van onze fanfare "Dorpsklank". Want de fanfare is toch van ons allemaal Toon daarom uw betrokkenheid en kom op donderdag 15 november om 20.00 uur naar Gemeenschapshuis "De Wis" voor een openbare dorpsvergadering. Kom in uw eigen en ons aller belang en denk mee over een oplossing Het wanhopige bestuur van de Fanfare "Dorpsklank". Aanmelding Haf a-opleiding studiejaar 2002.* Ben je muzikaal, wil je slagwerk of een blaasinstrument leren bespelen. en ben je van plan serieus te oefenen, dan kun je je nu aanmelden voor d HaFa-opleidingdie in januari 2002 begint. Een vooropleiding IVM wordt wel aanbevolen. Voor onze vereniging is het ontzettend belangrijk dat er nieuwe leden bijkomen, die er plezier in hebben samen muziek te maken. Het maakt niet uit of je jong bent of iets ouder. Denk er eens over na Aangezien fanfare Dorpsklank het belangrijk vindt dat iedereen de kans moet krijgen om een instrument te leren bespelen, worden de kosten van d opleiding t/m het A-diploma door de fanfare betaald. Na het behalen van het A-diploraa kun je als volwaardig lid meespelen in de fanfare. Heb je interesse geef je dan zo spoedig mogelijk op bij John Versteegen, tel.571553. Heb je nog vragen dan kun je bij hem ook terecht.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 22