-15-
Jeugdvoetbal
SVOC 9Ö1
- svoc 'oi
Lv.ra. aamkomst St. Nicoiaas op zaterdag 17 november zijn van een aantal wedstrijden de
Aanvangstijden gewijzigd. Let dus op de aanvangstijd en vertrektijd.
Programma Zaterdag 17 November:
Vertrek:
13:30u
Programma Zaterdag 24 November:
- Rilden;
Steeghs-Kunen-Kusters
Baltussen-Classens-Jaassen(Jeroen)
Hellegers-Jansscn(M)-Strijbos(Harm)
Süpfaout-Strijbos(G«ert)-Peters
Steeghs-Geerets-Philipsen
Uitslagen Zaterdag 10 November:
Uitslag:
SVOC "01
A-l
- Olympia '18
A-2
3-4
Mils beek
B-l
-. SVOC '01
B-l
u.n.b.
SVOC 7Ö!
C-l
- Hegeïsom
C-l
2-0
SVOC 'Oj
D-l
- Meterik
D-l
5-8
SVOC
D-2
- Kronenberg
D-2
1-4
•SVOC !öl
E-l
- Venray SV
E-4
4-0
SVOC 'oi
E-2
- Stormvogels
E-2
2-3
SVOC 'i)I
E-4
- Sparta '18
E-4
9-1
Venray
F-2
- SVOC '01
F-l
3-0
SVOC '01
F-2
- Merselo
F-l
1-8
8W '27
F-2
- SVOC '01
F-3
1-2
SVOC '01
F-4
- Montagnards
F-4
14-0
Wanssum
F-2
- SVOC '01
F-5
6-0
219123 Stormvogels
A-l
- SVOC '01
A-I
14:30u
219221 SVOC '01
B-l
- Wanssum
B-l
14:0Öu
219134 SVEB
C-l
- SVOC '01
C-l
13:30u
219231 Oostrum
Dl
- SVOC '01
Dl
09:30u
226390 SVOC '01
D2
- Wanssum
D3
ll:00u
219252 Müsbeek
F.-1
- SVOC '01
E-l
09:30u
219284 SSS '18
E-4
- SVOC '01
E-2
09:30u
119294 SVOC "0!
E-3
- Resia
E-2
10:30u
219305 Hegeïsom
E-2
- SVOC '01
E-4
09:30u
219326 SVOC '01
F-l
- Vitesse '08
F-l
10:45u
219348 Hegeïsom
F-l
- SVOC '01
F-2
10:30u
219367 SVOC '01
F-3
- Venray SV
F-10
09:00u
219378 Venray SV
F-ll
F-4
ll:00u
219398 SVOC '01
F-5
- Hegeïsom
F-3
09:30u
Riiden:
A-l:
Siebengewald:
Houwen-Dinghs-Verstappen-v.d.Ven®
C-l:
Broekhuizenvorst:
Kusters-Maas-BrabbelsHeidens
0-1:
Oostrum:
Fiets
E-l:
MiSsbeek:
Classens-Marcelis-Jacobs
£-2:
Overloon:
Alaerds-Loonen-Arts
E-4:
Hegeïsom:
Huijbers-Tacken
F-2;
Hegeïsom:
Peters-Lemmen-Cuijpers
F-4:
Venray:
Geerets-Classens(Koen)-Peeters(M)
Aanvang:
Vertrek:
219223 SVOC '01
Dl
- Melderslo
Dl
Ö9:30u
219234 Heieriaveen
Dl
- SVOC '01
D2
12:45u
12:00u
219244 SVOC '01
E-l
- Achates OSV
E-l
09:15u
219276 SVOC '01
E-2
- Venray SV
E-ll
09:00u
2192-87 SVOC '01
E-3
- Swolg. Boys
E-l
ll:00u
219297 Meerlo SV
E-2
- SVOC '01
E-4
09:30u
08:45u
219318 Wittenhorst
F-l
- SVOC '01
F-l
ll:00u
10:15u
219340 SSS '18
F-2
- SVOC '01
F-2
09:30u
08:45u
219359 Meterik
F-2
- SVOC '01
F-3
Ö9:30u
08:45u
219370 SVOC '01
F-4
- Stormvogels
F-2
12:00u
219391 SVOC'01
F-5
- Leunen
F-4
11:15u
D2:
Helenaveen:
E-4:
Meerlo:
F-l:
Horst:
F-2:
Overloon:
F-3:
Meterik:
8