21 L,V.B. (Zij-actief FANFARE "DQRPSKLANK" Oriëntatietocht 31 Oktober. Aan de leden die zich hebben opgegeven voor de oriëntatietocht van vanavond zal er een eigen bijdrage van Fl. 10,— worden gevraagd. Dit was niet vermeld in de twee voorafgaande berichten. Onze excuses hiervoor. Wij wensen alle deelneemsters heel veel plezier toe!! Courmetavond 21 November. Op 21 November gaan we gezellig met zijn allen gourmetten. Meer informatie volgt nog. Je kunt je al wel vast opgeven bij Roos tel. 571923 of Franzis tei. 571201 Uitslag enquête. De uitslag van onze enquête zal bekend worden gemaakt op de jaarlijkse leden vergadering in januari 2002. Groetjes, het bestuur. Repetitie Op donderdag 1 nov. a.s. is er weer repetitie in de Wis, aanvang 20.00 uur. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Kun je niet, meld je dan af bij P. Arts, tel.571525. Oud papier 24 nov. a.s.: Op zaterdag 24 nov. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Wim Classens, Jeanette Arts en Elleke Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Opluistering H.Mis op 24 nov.a.s.: Op zaterdag 24 nov. beginnen we dit feest met het muzikaal opluisteren van de H. Mis om 19.00 uur. De muzikanten worden verzocht om uiterlijk 18.45 uur alles klaar te hebben staan. Na afloop van deze viering gaan we verder met onze jaarlijkse feestavond. Hiervoor heeft ieder lid een uitnodiging met programma ontvangen. We wensen iedereen een prettige avond. Agenda: 24 nov. H. Mis en feestavond. 25 nov. Intocht St. Nicolaas. 20 dec. Kerstconcert in Schuttersveld. 23 dec. Kerstconcert in de Wis. ^moefe,

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 21