-15- Basisschool 'De Stek' Lege Cartridges gevraagd Basisschool 'De Stek' doet op proefbasis mee aan een milieu retourplan, waarbij wij lege cartridges inzamelen. Deze cartridges worden verzameld voor hergebruik. Dit levert de school een financiële tegemoetkoming op, die ten goede kan komen aan het onderwijs. Bovendien wordt een deel van het geld besteed ter ondersteuning van de Vereniging Natuurmonumenten. Heeft u dus lege cartridges van thuis of van uw werk, betreffende een van de merken die elders in 'De Schans' worden genoemd, dan kunt u die inleveren op school. Nieuwe logopediste Vanf 1 november is mevrouw Braakman onze nieuwe logopediste, die kinderen van onze school kan gaan onderzoeken en begeleiden. Leerlingen Net voor de herfstvakantie namen Marit en Arno Heijnen afscheid van onze school. Wij wensen hen veel succes op hun nieuwe school 'De Cramignon' te Eysden. Afgelopen maandag mochten we ook een nieuwe leerling op onze school verwelkomen, te weten Mees Dinghs. Wij wensen hem een fijne en leerzame tijd op onze school toe. Computernetwerk Afgelopen vrijdag is er opnieuw gewerkt aan ons computernetwerk. De rechtstreekse in bel verbinding met Actacom via een ISDN-lijn werd tot stand gebracht. Vervolgens kon het bestandsbeheer in orde worden gemaakt en nieuwe software geïnstalleerd, waaronder het computerprogramma voorde groepen t t/m 4 van Pluspunt (onze nieuwe rekenmethode). Ouderavond Eerste Heilige Communie Op dinsdag 6 november is er om 20.30 uur een ouderavond over de Eerste Heilige Communie. De ouders van de kinderen van groep 4 worden op school verwacht. De kinderen krijgen een agenda mee naar huis. Kapelaan Crasbom is ook aanwezig. Vraag van de kinderen De kinderen van de groepen 7 en 8 hadden het verzoek voor betere verlichting op de toiletten. Inmiddels zijn er nieuwe lampen opgehangen en de kinderen zijn er blij mee. Ouderhuig op zaterdag 10 november Zaterdag 10 november wordt er door ouders weer gewerkt rondom onze school. De ouders van de volgende kinderen zijn daarbij aan de beurt: Nick Classens, Harm Strijbos, Roel Janssen, Mark Claessens, Fons Classens, Kelly Wismans, Geert Seegers, Martijn Strijbos en Jeroen Janssen. Van het onderwijzend personeel zal Marcel Nijs aanwezig zijn. Klussen die op het programma staan zijn het wassen van de ramen aan de voorzijde van de school, het vegen van de speelplaats, onderhoud van de tuin en reinigen van de goten. Wanneer het mogelijk is graag tuingereedschap, zemen e.d. meenemen. Mogelijk kan ook de composthoop worden afgevoerd. Team 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15