12 De volle mep! Nadat we de vorige keer door de scheidsrechter in de steek waren gelaten, moesten we op onze vrij geplande zondag toch aanrukken. Dat we hier niet op geteld hadden, bleek omdat we slechts met 7 basisspelers aanwezig waren. Luus was Jane aan het spelen in de Afrikaanse rimboe en Kerstin was uit aan het waaien op het strand. Gelukkig konden we een beroep doen op Christy en Kim. Om 10 00 uur luidde de scheids het beginsignaal in. Er werd niet denderend goed gespeeld aan beide zijdes, maar toch waren wij het die als eerste tot scoren kwamen. Dit doelpunt kwam uit handen van Piet die ondanks het feit dat ze zwaar verdedigd werd, toch de bal via een doorloper in de korf wist te krijgen. DOT, dat het zonder snelle Hetty moest doen, wist ons op de voet te volgen en de gelijkmaker aan te tekenen. Vervolgens was het Sindy die op volle toeren haar tegenstandster wist te passeren en goed wist af te ronden van onder de korf. Uitlopen wilde niet lukken, want DOT kwam met de 2-2. Met deze stand werd het tijd om te rusten. Na een speech van Freek, werd besloten om Winke uit te spelen in het aanvalsvak en samen feller te spelen. Dat we de woorden van onze trainer ook daadwerkelijk omzetten in daden, bleek al snel in de tweede helft. Nadat Winke haar dame had uitgespeeld, zag ze Joan vrij staan bij de korf. Van korte afstand wist zij de bal in de korf te krijgen. Daarna was het Piët die wederom op ludieke wijze haar dame wist te passeren na een doorloopbal en de 4-2 wist aan te tekenen. Het moment was gekomen om nu echt uit te gaan lopen, want wij waren toch zeker de sterkere in de tweede helft. Helaas gaf DOT ons hier niet de kans toe, want ze wisten wederom terug te komen (4-4). Joan werd op pad gestuurd om ons wederom op voorsprong te zetten. Met een doorloopbal het ze haar dame achter zich en wist door een goed aangespeeld balletje van Winke te scoren. Christy die zich erg verdienstelijk had gemaakt in het vak, werd gewisseld voor Kim. Dat dit een gouden wissel was, bleek al snel toen Kim met een sprintje haar dame passeerde en koelbloedig haar doorloopbal in de korf zag eindigen. Dit was tevens de einduitslag en wederom waren we erg blij met de twee punten die bij ons worden bijgeschreven. Hierbij wil ik op de eerste plaats namens iedereen Christy en Kim bedanken voor hun enorme inzet. Wij hopen dat we nog vaker een beroep kunnen doen op jullie kwaliteiten! Daarnaast ook een bedankje aan de supporters die zo vroeg voor ons uit de veren kwamen. Volgende week spelen we onze laatste buitenwedstrijd in Somerheide en willen dit dan ook met een knaller' afsluiten. Of dat gaat lukken, lezen jullie volgende week. Groetjes Reebikkel Maandag: OPENINGSTIJDEN 13.00 tol 18.00 u. Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 tot 12.00 o en van 13.00 tui 18.00 u. Zaterdag: 9.00 tot 17.00 u. Aönb'ödinc oddia t/m 6 novsmbar a.s. t Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 12