-25- Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray I PEUTERSPEELZAAL 't STEKSKE Houts Welvaren Toernooi. Op dinsdag 16 October zijn we met 15 schutters naar het Hout in Helmond geweest, en hebben er een gezellige wedstrijd geschoten, dit was een toernooi waar je tegen 't gemiddelde van verleden jaar schoot (wedstrijd), tevens schoot het eerste zestal tegen het eerste van het Hout, deze wedstrijd werd verloren door de Batavieren, met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 227 punten. Toernooi Griendtsveense Pijl. Op vrijdag 19 october zijn we met 10 schutters naar Griendtsveen geweest, en er de volgende resultaten behaald. De Batavieren 1 1196 punten, hoogste schutter Leo Steeghs met 215 punten, op de voet gevolgd door Mart Smulders met 213 punten, en Tim Jacobs behaalde ook 192 punten. De Batavieren 2 behaalde 588 punten met 4 schutters die alle pas zijn bezig zijn, met Linda Niessen als hoogste schutster met 162 punten. Toernooi De Indianen Koningslust. Vrijdag 26 october nemen we deel aan 't toernooi van de Indianen te Koningslust, de wedstrijdcommissie verwacht dat u zoveel mogelijk meegaat. We vertrekken om 18.45 uur. 1e ronde Handboogcompetitie. Op vrijdag 2 en zaterdag 3 november wordt de eerste competitie ronde verschoten, de Batavieren schieten op vrijdag op de banen van Koningslust, en op zaterdag op de banen van St. Sebastiaan Heide, de schutters krijgen allemaal persoonlijk bericht van wanneer ze hun wedstrijd kunnen schieten. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar een nieuwe penningmeester. Wanneer men interesse heeft, neem dan contact op met: Sandrs Versteegen, tel. 571553 Laat ons niet in de steek!!!! Bestuur en leidsters P.S.Z. 't Stekske i m ii •Mraan •«•"..Jlks. v" ^1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 25