17 MET Z'N ALLEN! Na een zwaar vrijdagavondje teambuilding, wat ons team schijnbaar goed had gedaan, stonden we zondag allen fit op het veld. Met uitzondering van Luus, althans dat beweerde ze zelf. Een jaar getrouwd zijn en tevens aan je derde jeugd beginnen, valt ook niet mee. Toch was er van deze vermoeidheid niets te merken aan onze katoenen bruid, want Luus zorgde er namelijk van afstand voor dat de brilstand op het bord verdween. Daarna was het Winke die de stand verdubbelde door haar doorloopbal mooi af te ronden. Dat Winke zich goed thuisvoelt in het aanvalsvak blijkt mede uit deze actie. KCHB, die dit keer niet zo lomp uit de hoek kwamen als weleer, staken een stokje voor onze plannen om nog verder uit te lopen. Zij kwamen d.m.v. twee doelpunten langszij. Piët vond dit toch maar niets en wist door hard werken de bal te veroveren. In haar linkerooghoek zag ze Joan vrijstaan, ditmaal zonder bruidsjurk, die in volle rust de bal in de korf kon leggen (3-2). Vervolgens wist Joan haar dame te passeren en door een goed gepasste bal van Winke haar doorloopbal af te ronden. Met een 4-2 voorsprong werd het tijd om te rusten en het vochtgehalte weer op peil te brengen. Kerstin, die zelfs in de late uurtjes kan bouwen op een geweldige conditie, wist van afstand het verschil op 3 punten te brengen. Door een fout in de houtblerickse verdediging, kregen wij een strafworp mee. Lonneke K. die in dit vak gebombardeerd is tot de nieuwe strafworpenkoningin, wist beheerst de bal erin te leggen. Het spreekwoord: 'Een ezel stoot zich niet tweemaal aan dezelfde steen', was duidelijk nog niet bekend in Hout-Blerick. Want wederom kon de scheids KCHB betrappen op een verdedigingsfout en andermaal werd de bal op de stip gelegd. Ook Joan wist het gaatje te vinden, waardoor we uitgroeiden naar een 7-2 voorsprong. KCHB wou de schade een beetje inperken en scoorden de 7-3. Ellen, die zich veiliger voelde met een handvol doelpunten voorsprong, nam het heft zelf in handen en wist van grote afstand een prachtig (allemachtig, achtentachtig) schot te scoren, wat ons op een riante voorsprong bracht van 8-3KCHB volgde snel hierna met een antwoord. Luus wou nog graag een duit in het zakje doen en zette haar dame een mooie doorloopbal betaald, wat betekende dat we wederom een marge van 5 hadden. Ook Piët vond dat de fiëstavond-pot rijkelijker gevuld moest worden. Door middel van een uitwijkbal gevolgd door een schot zorgde zij voor het 10e doelpunt. Het was KCHB dat de hekken sloot door 10-5 te scoren. De twee zeer verdiende punten waren dus voor ons, wat betekent dat we weer een beetje op aan het krabbelen zijn naar boven. 6 punten uit 6 wedstrijden brengt ons op een plaatsje in de middenmoot. We hopen dat we deze lijn voort kunnen zetten en ons bij de eerste drie kunnen wringen. Of dit gaat lukken, zal moeten blijken. Onze eerste missie is nu om DOT de komende week te verslaan Groetjes Reebikkel Wij zoeken mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen Nieuwsgierig? Overtuig U zelf Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0478- 54 20 35 Marcel Voermans

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 17