-18- WERKGROEP GEZINSVIERING FANFARE 'DORPSKLANK" Repetities. Op zaterdag 10 nov.a.s. is er om 19.00 uur weer een gezinsviering. Deze dienst staat geheel in het teken van de St,Maartensviering De werkgroep van de Gezinsviering is volop bezig met de voorbereiding van de St. Maartensviering. Ook het jeugdkoor Cajeko is aan het repeteren voor deze viering. Aan julliejongens en meisjes, willen wij vragen of jullie zelf kunnen zorgen voor feestelijke lampions. In voorgaande jaren zijn er op school lampions gemaakt door de kinderen. Misschien heb je nog wel een lampion bewaard, die je dit jaar weer kunt gebruiken. Als je geen lampion hebt kun je met hulp van je vader of moeder zelf een lampion maken. Weet je niet weet hoe dit moet, neem dan kontakt op met iemand van de werkgroep. Als je er in de herfstvakantie vast aan begint, heb je hem zeker op tijd klaar. Werkgroep Gezinsviering. Repetitie jp donderdag 11 okt. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals gewoonlijk weer om 20.00 uur. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Kun e n Lot, meld je dan af bij P. Arts, tel.571525 ■:.'P donderdag 18 okt.is er geen repetitie i.v.m. de herfstvakantie. Oud papier 27 okt. a.s.: Op zaterdag 27 okt. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Wiel Dinghs, Marian Classens en Marian Claessens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zi3n Als 'je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Agenda: 23 okt. Extra repetitie in basisschool de Stek, aanvang 20.00 uur. 27 okt. Oud papierWiel Dinghs, Marian Classens en Marian Claessens. 27 okt. Concert te Grathem. 28 okt. Muzikale opluistering inzegening urnenmuur in Castenray. 20 dec. Kerstconcert in Schuttersveld. Vanaf komende week repeteren we voortaan twee keer in de week. De aanvangstijd wordt dan 19.30 uur. Denk aan de benodigde attributen en de kleding. Eerstvolgende repetitiedagen: maandag 15 oktober - 2e bedrijf woensdag 17 oktober maandag 22 oktober woensdag 24 oktober Tot dan

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 18