-17- Basisschool 'De Stek' OUDERENBOND Gymgroep In de herfstvakantie is er op maandag 15 oktober a.s. wel gymnastiek. Videofilm Israël 17 oktober a.s. Pastoor Jenniskens uit Ysselsteyn komt ons de door hem georganiseerde reis naar Israël met mensen uit Ysselsteyn en omgeving laten meebeleven. Aan de hand van video-opnamen geeft hij tekst en uitleg over de heilige plaatsen, die wij ons herinneren uit onze schooljaren, maar die nu nog aanwezig zijn. Ook wil hij ons tegenstellingen in de bevolking uitleggen. Er zijn plannen om. als het weer rustig is in dit land, met de afd. K.B.O. uit de omgeving nogmaals zo'n reis te organiseren. Wij rekenen op goede belangstelling. Tot ziens op woensdag 17 oktober a.s. om 14.00 uur in "De Wis". Kledinainzameling Het recordgewicht heeft ook een recordbedrag opgeleverd van maar liefst fl 2007,00. Nogmaals onze hartelijke dank aan een ieder. De telefoonketen Helaas bleek door verschillende oorzaken de telefoonketen afgelopen week niet goed te werken. Het is de bedoeling dat u, wanneer u via de telefoonketen een bericht krijgt, het bericht doorgeeft aan degene die na u in de keten staat. Is diegene niet bereikbaar, bel dan de eerstvolgende in de keten (dit kunnen twee andere families zijn). Probeer daarna weer degene te bereiken, die u in eerste instantie niet aan de lijn kon krijgen. Luizencontrole Maandag na de herfstvakantie worden alle kinderen door de groepsleerkrachten wederom gecontroleerd op luizen. Herfstvakantie Vrijdag 12 oktober om 15.45 uur begint voor de kinderen de herfstvakantie officieel. Wij wensen een ieder een hele fijne vakantieweek met mooi en rustig herfstweer toe. Wij zien de kinderen na de vakantie weer graag terug op maandag 22 oktober. Schans Op woensdag 17 oktober a.s. om half 10 voor groep 7 en 8 "De Schans" nieten en bezorgen. Kun je niet, zorg zelf dan voor vervanging Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 17