-16- Na overwinning op Geijsteren en verlies Resia GEIJSTEREN 1 - SVOC3 1-5 (0-1) Math Janssen Rijdend Gordijn en Tapijt centum Winkel aan huis KV i Tel: 077-3061168 Doelpunten: 32. Geijsteren (e.d.) 0-1; 46. Luc Strijbos 0-2; 62. Luc Strijbos 0-3; 72. Emiel Evers 0-4; 75. Emiel Evers 0-5; 85. Geijsteren 1-5. Toeschouwers: 27. Opstelling: Ralf Steeghs; René Marcellis, Freek Wismans (46. Harold Jacobs), Eduard Nooijen en John Marcellis (70. Frank Weijs); Emiel Evers, Robert Michels en Paul Thissen; Marcel Dinghs, Björn Vroemen en Luc Strijbos. Door KEES JANSMA Er is nog hoop voor di fusieclub. Ondanks een slechte start (6-1 verlies, red.) stoomt het derde elftal door naar de top. Na vijf wedstrijden heeft het nu zelfs de eerste plaats in handen. Toch blijft SVOC bescheiden. "We roepen nu niet dat we kampioen worden." Voorzitter Jac Wismans is terughoudend. Het bestuur is wel trots, maar houdt nog een slag om de arm. "Het derde elftal krijgt nog heel moeilijke wedstrijden," voorspelt Wismans. Matig Net zoals bij de vorige wedstrijd begon SVOC heel matig. Het derde elftal lijkt een begin-eerste-helft syndroom te hebben. Met dit verschil met vorige week: nu resulteerde de zwakke start niet in tegendoelpunten, mede door zeer goed keeperswerk van Ralf. Halverwege de eerste helft hield het overwicht van Geijsteren op. Het missen van de goede kansen die ze kregen, kwam hen duur te staan. Na een half uur nam Freek een vrije trap. De hoge bal stuiterde rond de 16 meter en de laatste man van de Baron wilde ruimen. Zijn actie bleek een mooie boogbal over z'n eigen doelman. Het derde elftal zo ging de rust in met een onverdiende voorsprong. Stormloop De tweede helft begon met een stormloop van de tegenstander in de Geijsterse bossen Althans, dat dachten de spelers van de fusieclub. Het tegendeel was waar. Al na twee minuten sprintte Marcel naar de achterlijn. Hij plaatste de bal op Luc, die goed positie had gekozen voor de goal. Luc scoorde met een droog schot. Geijsteren wilde misschien nog wel maar kon niets. Luc maakte zijn tweede treffer van de dag na een actie vanaf de middenlijn. De zure appel was toen half op. Marcel kwam alleen voor de keeper en zag de mee opgekomen Emiel in zijn ooghoek vrij staan. De middenvelder had geen probleem om voor de vierde keer de Geij ster goal ie te passeren. Even later scoorde dezelfde Emiel ook z'n tweede van de dag. Een dieptepass bracht hem alleen voor de keeper. Hij wachtte koelbloedig af en scoorde met een geplaatst schot in de korte hoek. Geijsteren redde nog de spreekwoordelijke eer met een late tegentreffer. Kans Leider Marcel Classens had toch iets van een onbevredigend gevoel na de wedstrijd: "Diep van binnen had ik liever de vorige wedstrijd tegen Geijsteren gewonnen. Tegen dit elftal hadden we zeker een kans gehad." Classens ziet de toekomst van ut derd nog voorzichtig. "We mogen nu dan wel bovenaan staan, we moeten nog tegen vier teams uit de top 6," aldus Classens, onder andere doelend op de loodzware topper tegen EWC komende zondag. Keuze aan huis ook s'avonds en in het weekend SVOC 3 de trotse koploper

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 16