-13- Basisschool 'De Stek' Castenray Monitoren We hebben momenteel twee15 inch-monitoren geschonken gekregen van ouders Daarvoor onze hartelijke dank. Algemene ouderavond De algemene ouderavond is volgende week woensdag 5 september. Ook ouders waarvan hun kind in de loop van het schooljaar instroomt zijn van harte welkom. Abonnementen en tijdschriften Vrijdag 31 augustus is de laatste dag om boek- en tijdschriftabonnementen (o.a. Leesleeuw Okki) in te leveren op school. Team basisschool 'De Stek' Beste ouders, Ouderhulp rondom de school Zaterdag 8 september wordt er weer door ouders gewerkt rondom de school. We beginnen om 9.00 uur. Er staat best veel onkruid in de schooltuin en rondom de speelplaats. Vooral schoffels, harken en enkele kruiwagens zijn die ochtend nodig. De ouders van de volgende kinderen zijn aan de beurt: Nona Duijkers, Iris Philipsen, Moniek Strijbos, Roy Stiphout, Juriën Classens, Guido Kauffeld, Bram Kuijpers, Teun van Rensch Roy Hendrix en Kenny Bartels. Alvast bedankt voor uw hulp! Vergadering ouderraad De eerstvolgende vergadering van de ouderraad zal gehouden worden op dinsdag 11 september aanstaande om 20.30 uur in de school. Agenda: 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Mededelingen en ingekomen stukken 4. Algemene punten: - nabeschouwing vragen algemene ouderavond 5. Punten onderwijsteam 6. Wat er verder ter tafel komt/rondvraag 7. Sluiting Heeft u vragen of opmerkingen over bovenstaande punten of over andere zaken aangaande de ouderraad dan kunt u contact opnemen met een van de leden van de ouderrraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 13