TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y Tennistoernooi Venray Open Het afgelopen weekend hebben op diverse tennisparken de onderlinge confrontaties plaats gevonden van alle Venrayse tennisverenigingen. Vanuit onze vereniging deed 1 team mee in de D2/E klasse. Tijdens dit toernooi werd door ons team gespeeld in shirtjes welke mede tot stand zijn gekomen dankzij, Versleijen Oirlo wwwvers 1 eii enc om) In de poulewedstrijden werd van TC Oostrum overtuigend met 8-2 gewonnen, tegen TV Leunen/Veulen/Heide werd met 5-5 gelijk gespeeld. Omdat TV LVH 2 sets minder had behaald werd de poule door ons team gewonnen. Op zondag werden op Vlakwater de finalewedstrijden gespeeld tegen TV Ysselsteijn. Ondanks de gelijk opgaande wedstrijden, waaronder enkele 3-setters, wist Ysselsteijn toch hun titel te behouden door hun 4-1 winst. Naast het seniorentoernooi werd dit jaar ook een juniorentoernooi georganiseerd. Door een team van 12/13 jarigen van onze vereniging werden in de poule 2 wedstrijden gewonnen en 2 verloren. Tevens waren er voor de junioren op deze dag een spellendag en op zondag een tennisclinic welke wederom bijzonder geslaagd genoemd kunnen worden. Clubkampioenschappen. In september starten de voorrondes van de clubkampioenschappen voor wat betreft; Heren enkel, dames enkel, mixed dubbel en junioren enkel. Het ligt in de bedoeling om de wedstrijden zoveel mogelijk op woensdagavond 5, 12 en 19 september, en zaterdagmiddag (avond), 8 en 15 september, af te werken. De finalewedstrijden zijn gepland voor het weekend van 22 september. Opgave kan telefonisch nog tot donderdag 30 augustus bij Ine Theeuwen, 571812, of Ruud de Mulder, 571872. 31 augustus t/m 4 september kermis in café-zaal 't Veule te Veulen Vrijdag 31 augustus in de feesttent "De Puppies" Zaterdag 1 september in de feesttent "Riverflow" Zondag 2 september spectaculaire "Carjumping" én "Zwijntje Tikken" op het buitenterrein vanaf 14.00 uur vanaf 21.00 uur in de feesttent "Diep Sjit" Maandag 3 september in de feesttent "Shit! Wiend ïen Dinsdag 4 september in het café "P-frame" In de zaal dansen voor ouderen met "het Huisorkest" »v«v •s*/-v W* Tl'W

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 10