opbergen van de vele spullen in de speelzaar. vrijdag houden we dan gezamenlijk onze laatste schooldag. Extra hulp in de laatste schoolweken Jacqueline is in de maand juni regelmatig op school aanwezig. Zij vervangt en ondersteunt dan in de verschillende groepen. Zo werkt zij bijvoorbeeld de donderdag- en vrijdagmiddag in groep 5/6. Louis heeft dan extra tijd voor directietaken. Vakantierooster Het vakantierooster is vastgesteld door de medezeggenschapsraad. De kinderen hebben met de kermis géén vrij meer van school. De argumentatie hiervoor is gestoeld op het verzoek van de dorpsraad, de uitslag van de enquête en ook de snelle onderbreking van het leren van de kinderen, meteen aan het begin van het schooljaar. De kinderen mogen kermismaandag wat later op school komen. De lessen beginnen dan om 9.30 uur. Voor ouders die toch graag een 'rustig' bezoekje willen brengen aan een pretpark, hebben wij vrijdag 21 september als studiedag en dus 'vrije' dag voor de kinderen opgenomen. De herfstvakantie is van maandag 15 October tot en met vrijdag 19 october. Schooltijden Binnen het team, de ouderraad en de medezeggenschapsraad hebben we gesproken over mogelijk andere begintijden. Dit in verband met de op handen zijnde drie-urenregeling. In principe zijn we allen géén voorstander van een nog langere schoolochtend voor de kinderen en het beginnen van de lessen om 8.30 uur. Binnen dit overleg zijn we ook in onze communicatie met de peuterspeelzaal in gebreke gebleven. Daarom handhaven we de begintijden zoals ze zijn, totdat we wettelijk verplicht worden om te veranderen. Ondertussen gaan we op zoek naar mogelijke alternatieven. Wij verwachten dat we tot een goede oplossing zullen komen. Computertafel, kennisnet en netwerk In de hal van de school staat een juweel van een computertafel, welke door twee ouders is vervaardigd. Op de computertafel kunnen zes computers staan. Er omheen kunnen twaalf kinderen plaats nemen, waarbij zij voldoende zit- en werkruimte hebben. Vorige week woensdag is de school aangesloten op kennisnet. NUis het wachten op de aansluiting van ons netwerk. Dit heeft enigszins vertraging opgelopen. De aanleg gebeurt nu aan het begin van het nieuwe schooljaar 2001-2002. Team basisschool 'De Stek' RUIME PARKEER PLAATS! OPENINGSTIJDEN DEURNESEWEG 134, YSSELSTEYN. TEL 0478 - 541513 Maondog: 13.00 tot 18.00 u. Dinsdag t/m vrijdag 9.00 lol 12.00 u en von 13.00 tol 1B.00 u. Zoterdog: 9.00 tot 17.00 u. 't Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 18