12 99 CASTENRAY 2 - LEUNEN 4 4-0 (1-0) Doelpunten: 20. Xavier Weijs 1-0; 52. Björn Vroemen 2-0; 73. Marcel Dinghs 3-0; 80. Dirk van de Ven 4-0. Toeschouwers: 15. Opstelling: Jan van Rhee; John Marcellis, Ron van Osch, Bart Emonts en Harold Jacobs; René Marcellis, Caro Versteegen en Xavier Weijs; Marcel Dinghs, Björn Vroemen en Ruud van Gaal (49. Dirk van deVen). CASTENRAY 2 - VENRAY 11 3-2 (2-1) Doelpunten: 21. Marcel Dinghs 1-0; 23. Venray 1-1; 35. Marcel Dinghs 2-1; 53. Venray 2-2; 71. Xavier Weijs 3-2 Toeschouwers: 24. Opstelling: Jan van Rhee; Harold Jacobs, Frank Weijs, John Marcellis en Pepijn Houwen; René Marcellis (29.Dirk van de Ven), Caro Versteegen en Xavier Weijs; Gijs Dinghs (René Duijkers), Björn Vroemen en Marcel Dinghs. Door K.F.F.S JANSMA 6e KLASSE BG Spijtig dat er een tijdsvertraging is tussen de wedstrijden die Castenray 2 speelt en dit medium. Wanneer dit verslag door U gelezen wordt, is het namelijk al bekend of ut twed de laatste kampioen is geworden in het bestaan van SV Castenray. !n de allerlaatste inhaalwedstrijd kan Castenray namelijk op eigen kracht de koppositie pakken. Tegenstander is Ge ij steren dat met één punt meer de tweede plaats bezet. Castenray staat derde; met twee punten achterstand op koploper Stormvogels dat alle wedstrijden gespeeld heeft. In de laatste wedstrijd van de ploeg uil Siebengewald liet het twee punten liggen tegen IVO, zodat het gehoopte slippertje door de nummer één gemaakt was. De inhaalwedstrijd tegen Ge ij steren wordt komende woensdag thuis gespeeld, voor de lezers onder ons gisteren, afgelopen woensdag. Leunen Maar eerst de gespeelde wedstrijden van de afgelopen week. Door de vele afgelastingen speelde Castenray op woensdagavond en op zondag een wedstrijd. Woensdag stond de wedstrijd tegen Leunen op het programma. In de vorige wedstrijd scoorde geen speler van Castenray een doelpunt maar won het wel met 1-2. Eigen doelpunten moesten nu niet nodig zijn. Castenray was oppermachtig. Het enige schot op goal van Leunen gebeurde in de 85e minuut en was slechts een rolletje. De uitslag had veel hoger uit kunnen vallen want Castenray kreeg kans na kans na kans. De eerste goal kwam op naam van Xavier. Harold zette twee keer goed door en caramboleerde de bal naar Xavier die de keeper eindelijk het nakijken gaf. Voor rust bleef het bij deze magere 1-0 voorsprong. Na rust maakte Björn een einde aan het lakende scoringsvermogen. Hij zette een soloactie in die eindigde met een fraai doelpunt. Diezelfde Björn gaf bij het derde doelpunt het mooie steekpass op Marcel die alleen voor de keeper goed afrondde. Jeugdspeler Dirk liet de vierde treffer aantekenen. Een pass van Xavier legde hij stil op zijn linkerdijbeen en schoot onberispelijk in. Venray Hoe anders verging het in de wedstrijd tegen Venray. Het was een Venray wat je verwacht. Irritant, zanikend en vervelend. Castenray voetbalde een zenuwachtige wedstrijd. De voorsprong die verkregen werd, gaf het meteen daarna weer uit handen. Van dichtbij rondde Marcel een actie doeltreffend af. De tegenaanval van Venray die daarop volgde, leidde weer tot een gelijke stand. Voor rust kwam ut twed wederom op voorsprong. Een voorzet van Björn die werkelijk niet beter op maat kon, werd door Marcel via de rechterpaal binnengekopt. Na de rust hetzelfde spelbeeld als daarvoor. Venray probeerde aan te vallen maar Castenray had het slot op de deur. Aanvallend waren weinig kansen. Ineens stond Venray weer gelijk. Een communicatiestoornis achterin zorgde ervoor dat een aanvaller van de tegenstander vrij voor Jan met een lob in de kruising kon scoren. Even leek het erop dat Castenray punten zou gaan verspelen. Xavier zorgde echter voor de derde voorsprong. Uit een corner van Harold scoorde Xavier met een schot via onderkant lat. De rest van de wedstrijd werd de minimale voorsprong met het nodige kunst en vliegwerk vastgehouden, zodat gisteren Castenray Twee alsnog voor het kampioenschap heeft gevoetbald. Over mosterd na de wedstrijd gesproken. 9 De uitslag is reeds bekend

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 12