-19- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Eerste H. Communie Op zondag 29 april zullen 15 kinderen van onze school, tijdens de H. Mis van 10.30 uur, hun Eerste H. Communie ontvangen. Het koor Cajeko en de fanfare zullen deze viering met hun zang en muziek opluisteren. De banken die voor de ouders en grootouders gereserveerd zijn, worden met kaartjes aangeduid. Voor deze gelegenheid is ook de 'kinderkapel' open. De kinderen die de Eerste H. Communie zullen ontvangen zijn: Wij wensen de kinderen alvast een fijne dag, samen met hun mama's, papa's, broertjes, zusjes en verder familie Soeelplaatscommissie De speelplaatscommissie heeft vorige week een bijeenkomst gehad. Nu er weer financiële middelen zijn, dankzij de stichting 'Speel op Zekeri en het geld van de kledinginzamelingen, worden er nieuwe projecten aangepakt. Het ligt in de bedoeling om nog voor het einde van het schooljaar de fietsenstalling voor de onderbouw te realiseren. Verder gaat men aan de slag met de basketbalpaai en wordt een speelplaatsspel geschilderd. Ook zullen er nog twee bankjes geplaatst gaan worden. Inmiddels is de zandbak afgelopen maandagavond al door ouders van de speeiplaats- commissie gerepareerd. De openingen zijn zorgvuldig gedicht. Een prima stukje werk. Daarvoor onze complimenten en dank. Collecte Nationale Hartweek 22 t/m 28 april 2001 De zakjes voor de collecte van de Nederlandse Hartstichting worden deze week opgehaald. Ontruimingsoefening Vorige week donderdagmiddag om vijf minuten voor half vier hoorden we de zoemer gedurende 30 seconden korte signalen afgeven. 'Brand', iedereen rustig blijven. Luisteren naar de juf of meester. 'We gaan door die deur naar buiten', ledereen gaat rustig naar buiten. Bij het hek wordt gewacht. De meester of de juf telt de kinderen. Er ontbreken twee kinderen Meester Marcel gaat terug het 'brandende' gebouw in. De andere kinderen gaan met de leerkrachten naar de speelweide tegenover de school. De meester en de juffrouwen controleren aan de hand van de namenlijst opnieuw de kinderen. 'Gelukkig daar komt meester Marcel aan met Teun en Maikel. We zijn allemaal buiten het gebouw. Verdorie het begint te sneeuwen. Koud, brrr. Gauw naar binnen. Daar is het lekker warm'. Maandag hebben we met het team de ontruiming geëvalueerd. De ontruiming was redelijk verlopen. We hadden ook fouten gemaakt en we ontdekten nieuwe aandachtspunten. Kortom het was voor ons een zinvolle oefening geweest. Kijken of we het volgende schooljaar een keer mogen oefenen met de brandweer erbij? Meivakantie Van 30 april tot en met 4 mei hebben we vakantie. Het team van 'De Stek' wenst alle kinderen en hun ouders een fijne vakantieweek toe. Eddie Arts Nico Baltussen Sid Classens Kai Cremers Mitchell Bartels Nieke Dinghs Jeroen Janssen Yvon Duijkers Marloes Jacobs Marian Seegers Bram Stiphout Roy Stiphout Jens Vullings Bram Tacken Karlijn Theeuwen Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 19