4 a? 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Project Dorpenfonds 5. Rondvraag 6. Sluiting Bezoek B W 2001;- in januari 2001 zal men peilen of hieraan in Castenray behoefte bestaat; in De Schans zal een bericht verschijnen, waarna de inwoners schriftelijk (anoniem) vragen kunnen stellen; als datum is gepland 28 mei 2001 Collectief Vraagafhankelijk Vervoer; eindrapportage Sportgala Venray; uitnodiging voor 16 december a.s.; de dorpsraad is hier niet vertegenwoordigd V Brief aan B W over herinrichting Horsterweg wordt verstuurd op 29 november a.s.; Speelterrein 't Tunnelke"; zand onder de speeltoestellen glijbaan is onveilig en wordt afgebroken, is hiervoor een alternatief? driehoektafels worden verwijderd Beide speelveldjes zullen geïnventariseerd worden en daarna zullen de wensen kenbaar worden gemaakt bij de gemeente De steunpalen bij de catalpa's op het dorpsplein zijn verwijderd; indien nodig zal de gemeente gevraagd worden nieuwe te plaatsen. Er komen kleinere zoutbakken met zakjes zout; er zal openbare werken worden verzocht om een verharding aan te brengen onder deze bakken. Over de nieuwe verlichting van het dorpsplein is contact geweest met Essent door de gemeente. Aan B W van de gemeente Venray en aan de afdelingen openbare werken - welzijn en groenbeheer zullen kerstkaarten worden verstuurd. Tijdens de receptie van Prins Carnaval 2001 zal de voorzitter de sleutel overdragen Door de werkgroep Vogelplein is inmiddels veel werk verzet. Op donderdag 30 november a.s. is er een bespreking met de gemeente. Hierna zal een begroting worden gemaakt voor het dorpenfonds. Fietsroutebordjes in Klein Oirlo zijn vernield; Verkeersveiligheid Pastoor Verheggenstraat; aan de onveilige situatie in deze straat zal waarschijnlijk pas iets gedaan worden, als het gehele bouwplan klaar is. Er zal bij de gemeente gevraagd worden om verhoging van het prijzenbudget voor de loterij bij het kerstboomversnipperen. De voorzitter sluit om 22.30 uur de vergadering en wenst allen welthuis. Volgende vergadering 29 januari 2001 Gevraagd: ASPERGESTEKERS(STEEKSTERS) Heeft u interesse, bel dan 0478 571315. Maatschap Smits, Castenray. 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 4