15- Voor optimaal en veilig rijplezier Verkoop auto's, nieuw en gebruikt Reparatie en onderhoud a He merken Erkend Bovag dealer Levering en inbouw alarmsystemen APK Keuringen Dealer Stel/a Brommobiei Financiering Leasing WEJEBE BUTTERSW/JCK B. V Oude Heerweg 23 5863 AC B/Htersw/Jck te0478-532444 fax. 0478-532641 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Enquête Tijdens de studiedag hebben we ons gebogen over het beleid voor de komende vier jaren. Waar willen wij ons als school in verbeteren? Daarbij houden wij rekening met het bovenschools beleid, het rapport van de inspectie, onze eigen ideeën en mogelijkheden. Maar ook met de ideeën en belangen van de ouders. Daarover ontvangt u binnenkort een enquête. Deze ouderenquête zijn we momenteel aan het aanpassen. Als basis hebben we de vorige enquête genomen. Teamleden en de ouders van de medezeggenschapsraad bekijken waar verbeteringen/aanpassingen nodig zijn. Zo gauw als dit afgerond is kunt u de enquête thuis verwachten. Ziekenhuis, wa<?htk?m$r, apotheek In basisgroep 1 tref je momenteel verschillende hoeken aan die betrekking hebben op ziek zijn. Er is een heus ziekenhuisbed met alle toebehoren, maar ook een apotheek, een dokter met een stethoscoop en ga zo maar door. Kinderen leren spelend rondom een thema. Rekenen Het rekenonderwijs wordt voor 'De Stek' een belangrijk speerpunt van beleid voor de komende twee jaren. Onder begeleiding van het BCO hebben we dit schooljaar nog twee studiebijeenkomsten gepland. Zoals u weet zijn we bezig met ons te oriënteren op een nieuwe rekenmethode. Daarbij gaan we dan ook kijken hoe we beter kunnen omgaan met de verschillen tussen leerlingen. Hoe we ook het onderwijs tussen de verschillende leerjaren beter op elkaar kunnen afstemmen. En zullen we ons als team ook verder bijscholen, zodat we kinderen gerichter kunnen begeleiden. Kortom, we willen het rekenonderwijs binnen onze school verder verbeteren en aanpassen aan de nieuwe ontwikkelingen. Team basisschool 'De Stek' WEJEBE BUTTERSW/

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15