BRIENSVELD R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Bezoek Sint Nicolaas Het bezoek van de Sint aan Castenray hebben we achter de rug. Het was een leuke en sfeervolle gebeurtenis. Als team hebben we er erg van genoten. Volgende week dinsdag verwachten we de Sint op schooi. Hij brengt dan een bezoek in alle basisgroepen. Wij wachten voi verwachting af Donderdagmorgen 7 december mogen de kinderen van de basisgroepen 1 en 2 (groep 1 t/m 4) een cadeau van de Sint mee naar school nemen. Aan de ouders vragen we speciale aandacht ten aanzien van de degelijkheid van het mee te nemen cadeau. Er kunnen immers ook andere kinderen met het cadeau van uw zoon of dochter speien. Wanneer het cadeau uit veel onderdelen bestaat zou u de naam van uw kind op de onderdelen kunnen vermelden. Voorieeswedstriid Afgelopen vrijdag vond de voorieeswedstrijd op school plaats, in een gezamenlijke bijeenkomst mochten vijf kinderen hun voorleestalenten tonen. De zaal was donker gemaakt en de voorlezer zat in het spotlicht op een mooie stoel op een klein podium. Ademloos luisterden de andere kinderen naar de mooie verhalen die werden voorgelezen. Want er werd prachtig voorgelezen. Het was daarom voor de jury ook moeilijk om de beste aan te wijzen. Uiteindelijk werd Maikel Wismans de voorleeskampioen van 'De Stek'. Hij gaat onze school vertegenwoordigen tijdens de gemeentelijke kampioenschappen. Adventsvieringen Afgelopen maandagmorgen hadden wij onze eerste gezamenlijke adventsviering in de zaal. In de komende weken zuilen er nog drie vieringen volgen. Tijdens deze bijeenkomsten worden gedichten voorgedragen, het kerstverhaal voorgelezen, de kaarsjes aangestoken en samen kerstliedjes gezongen. Bowimgtoemooi Na de goede prestaties van ons bowlingteam, bestaande uit kinderen van de basisgroepen 3 en 4, zijn zij uitgenodigd voor de regionaie kampioenschappen op donderdag 30 november. Wij wensen hen heel veel succes. Toneelbezoek Donderdagmiddag 7 december aanstaande zijn de basisgroepen 3 en 4 uitgenodigd door de toneelvereniging om een toneelstuk bij te wonen. Wij zijn blij met deze uitnodiging en maken daar dan ook gaarne gebruik van. Het betekent wel dat de kinderen van deze groepen later thuis komen. De verwachting is dat het toneel om ongeveer half vijf is afgelopen. Een van de leerkrachten za! de kinderen begeleiden bij het oversteken van de Horsterweg. Team basisschool 'De Stek' Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 voor een persoonlijke begeleiding b i.j u i t v a a uitvaartverzorging m v; .y V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13