Wilde boerendochter in bezit van flink melkquotum zoekt RIJKE BOERENZOON Grote schapen Flinke hooizolder Veel vruchtbare grond Grote bruidsschat voor een tijdelijke LA(F)T-relatie. Stuur je reactie naar: Ja, ik wil een rijke boerenzoon Antwoordnr 11 1111 CV Casele e-mail: boerebrulluft@hotmail.com Kandidaten worden op zondag 12 november 2000 om 16.00 uur verwacht in de Schanseschop 'de Wis' te Casele. P.S.: foto van de boerderij meesturen altijd antwoord. ERVAREN en een AANKOMENDE LOODGIETER/INSTALLAT1EMONTEUR 20 advertentie advertentie advertentie advertentie advertentie advertentie Versleijen Installatie Techniek B.V. Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf, dat onderdeel is van de Versleijen Holding en installeren centrale verwarming, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en in de woningbouw in Noord-Limburg en Noord Oost Brabant. Door een gestage groei is ons team aan uitbreiding toe. Versleijen Wij zijn op zoek naar een m/v Wij bieden u: Wij vragen: Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Een ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima saiaris. Diverse extra's. Ervaring als installatiemonteur of wil hiervoor opgeleid worden. In bezit van rijbewijs BE. Ben jij degene die ons team wil versterken en ons bedrijf verder mee uit wil bouwen? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: Versleijen installatietechniek B.V., t.a.v. de directie, Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Voor info bel 0478-571941 en vraag naar Geert van de Pas. Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo Tel. 0478-571941 Ja, ik wil een rijke boerenzoon!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 20