-13-
Samenwerkende
Jeugdafdeling
SV Castenray-SV D.I.S.
I.S.B.V
Venray e.o
- Volharding
- Achates RK.OSV
- Sparta 18
A-2
D-2
F-l
Uitslag:
5-5
12-0
1 - 4 Beker
Programma competitie Zaterdag 28 oktober:
Op ZONDAG 29 oktober speelt een D-team van D.I.S./Castenray om 13:30u in LOTTUM een
vriendschappelijke wedstrijd voorafgaand aan de Competitiewedstrijd van de Standaardteams
van SV Lottum en SV D.I.S.
De spelers krijgen dit van hun leiders te horen.
We hopen dat de ouders hun kinderen zullen komen aanmoedigen.
Aknvflns; Vertrek:
Vrijdag 3 november 2000
GROOTSE KIEN AVOND
In Zaal Martens te Leunen
Aanvang 19.30 uur
Zaal open 18.30 uur
Prachtige en waardevolle prijzen te winnen.
Voor de Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o.
Uitslagen Zaterdag 21 oktober:
D.I.S.
D.I.S.
D.I.S.
A-l
D-l
F-l
Programma competitie Zaterdag 4 november:
Aanvane: Vertrek:
134707 D.I.S
A-l - America
A-l
14:30u
135221 D.I.S.
B-l- Vitesse '08
B-2
14:00u
136271 D.I.S.
C-1 - Lottum SV
C-l
13:00u
148064 D.I.S.
D-l - Vitesse '08
D-2
09:00u
137919 D.I.S.
D-2- IVO
D-3
ll:00u
140056 D.I.S.
E-l- Meterik
E-l
09:15u
140551 D.I.S.
E-2- Milsbeek
E-2
09:30u
143498 D.I.S
F-l-America
F-l
09:00u
143561 D.I.S.
F-2- Vitesse '08
F-2
10:45u
143677 Ysselsteyn
F-2- D.I.S.
F-3
09:30u
08:45u
143939 D.I.S.
F-4- Ysselsteyn
F-3
11:30u
143943 Hegelsom
F-3- D.I.S.
F-5
10:00u
09:15u
Rilden:
F-3:
Ysselsteyn:
Lemmen-Rij broek
F-5:
Hegelsom:
Steeghs-Classcns(Juricn)
Oostrum
A-l
- D.I.S.
A-l
15:00u
14:00u
Venray SV
B-3
- D.I.S.
B-l
14:45u
13:45u
Ysselsteyn
C-2
- D.I.S.
C-l
13:30u
12:45u
Venray SV
D-5
-D.I.S.
D-l
09:30u
08:30u
Wittenhorst
D-4
- D.I.S.
D-2
09:30u
08:45n
Venray SV
E-3
- D.I.S.
E-l
09:00u
08:00u
Volharding
E-4
- D.I.S.
E-2
11:00u
10:15u
Blerick
F-2
-D.I.S.
F-l
10:00u
09:15u
Montagnards
F-2
- D.I.S.
F-2
10:30u
09:45u
D.I.S.
F-3
- WittenhorstF-5
1115u
SVEB
F-2
-D.I.S.
F-4
10:00u
09:15u
D.I.S.
F-5
- America F-3
11:15u
Rijden:
A-l:
Oostrum:
Fiets
B-l:
Venray:
Fiets
C-l:
Ysselsteyn:
Kusters(St)-Verhaeg-Heldens-Li
D-l:
Venray:
Fiets
D-2:
Horst:
Gommans-Kunen-Kusters
E-l:
Venray:
Fiets
E-2:
Vierlingsbeek:
Arts-Peeters(Sander)-Marcelis
F-l:
Blerick:
Hellegers-Voesten
F-2:
Bergen:
Tacken-Huijbers
F-4:
Broekhuizenvorst:
Houwen-Strijbos(Martijn)
Óv