FANFARE "DORPSKLANK" im» m i - 17 - #l»r#sklank cosfenro/ Repetitie Op donderdag 7 sept. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Piet Arts, tel571525 Herdenkingsdienst Engels kerkhof 17 sept.a.s. Op zondag 17 september verzorgt fanfare "de Dorpsklank" het muzikale gedeelte van de herdenkingsdienst op het Engels kerkhof in Venray. We vertrekken in tenue om 10.30 uur met eigen auto's vanaf de Wis naar Venray waar we om 10.45 uur bij het Engels kerkhof worden verwacht. We spelen enkele koralen en het nederlands en engels volkslied. Jolanda Classens neemt het solistisch gedeelte voor haar rekening. Laten we samen zorgen voor een waardige herdenking. Oud papier 30 sept. a.s.: Op zaterdag 30 sept. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. In verband met het huwelijk van Jeanette Arts staat de container niet bij Piet Arts aan de Tunnelweg, maar op het terrein van de Nuraac aan de Lollebeekweg. De helpers zijn deze maand: Erik Thielen, Sandra Classens en Hay Dinghs. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Voorlopig programma: 17 sept. Herdenkingsdienst Engels kerkhof Venray. Aanvang 10.45 uur. 30 sept. Oud papier. HelpersEThielen, S.Classens en H. Dinghs. 30 sept. Serenade huwelijk Jeannette Arts en John Vergeldt. 1 okt. Concert korpsen uit Leunen, Merselo, Oirlo en Castenray te Leunen Vrijdag 15 sept. Diegene die meegaan naar de receptie ter gelegenheid van het 25 jarig huwlijksfeest van Ger en Lon in zaal "Wilhelmina" in Swolgen verzamelen om 18.15 uur bij Jac en Truus.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 17