OUDERENBOND Volksdansen: goed voor iedereen!! Zaterdag 1 juli gesloten SaWeCo Boerenbond Swolgen. SaWeCo Agrocultuur Lottum Huifkar- en fietstocht 5 juli a.s. Op woensdag 5 juli a.s. n.m hebben we weer een huifkar- en fietstocht georganiseerd. Deze keer gaat de tocht naar Geijsteren, waar we in restaurant "De Watervogel" de koffie en de hebben besteld. Als we geluk hebben en het weer zit mee, hebben we vanaf het terras een mooi uitzicht op de Maas. Plaatsen reserveren was jammer genoeg niet mogelijk, maar met een beetje geluk hopen we dat dit ook geen probleem zal zijn. We verwachten de passagiers voor de huifkar om 13.00 uur bij de kerk voor vertrek. De deelnemers voor de fietstocht vertrekken om 13.30 uur vanaf het dorpsplein. We rekenen op mooi weer - veel plezier en een flink aantal deelnemers. Graag even opgeven bij het bestuur i.v.m. met het bestellen van de koffie en vlaai. Aan deze middag zijn geen onkosten verbonden voor de deelnemers. We spreken hiervoor onze kas aan! Volksdansen Na een gezellige afsluiting bij de ouderen-biljarters gaan we tot dinsdag 5 september a.s. vakantie vieren. Wij hopen dat we dan met enkele nieuwe deelnemers aan een nieuw seizoen kunnen beginnen. De ouderenbond wenst iedereen een fijne vakantie toe! ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE In verband met een personeelsuitstapje zijn wij - 20 - Op zondag 2 juli wordt rondom de Kerk te Wanssum wederom de Luikse markt gehouden, een keigezellig evenement voor jong en oud. 150 kramen vol leuke oude spullen zullen worden opgesteld, dit alles omlijst met vele gratis attracties. Voor de kinderen is er een grote draaimolen en een luchtkussen. Het leuke hiervan is dat alle attracties gratis toegankelijk zijn. De hele dorpskern zal volgestopt worden met allerlei gebruike goederen. Naast deze grote markt en het vele amusement, is er de hele dag muziek en een sfeervol terras. De toegang voor de markt is f.4,00 voor volwassenen, kinderen onder geleide t/m 12 jaar zijn gratis. De markt is geopend van 9-17 uur. LUIKSE MARKT

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 20