ranfare I I I mmrms klank castenray Aan alle inwoners van Castenray Fanfare Dorpsklank bestaat ruim 20 jaar en heeft binnen de Castenrayse dorpsgemeenschap een niet weg te denken plek ingenomen. Denkt a maar aan het verzorgen van diverse concerten, zoals het voorjaarsconcert, het herfstconcert en natuurlijk het kerstconcert, het inhalen van de communiekanten, het muzikaal huldigen van kampioenen van Castenrayse verenigingen en de muzikale serenades voor gouden echtparen in Castenray. Allemaal aktiviteiten met een muzikale omlijsting die voor ons dorp onmisbaar zijn geworden. Binnen onze muziekvereniging is er een dringende behoefte aan muzikanten die onze fanfare komen versterken. Ieder jaar zijn er leden die moeten stoppen i.v.m. studie, werk of andere redenen. Hierdoor wordt het ledental van de fanfare steeds kleiner. Elk jaar gaan er een klein aantal leerlingen, die de IVM cursus gevolgd hebben, verder met een hafa-opleiding voor een fanfare instrument via de muziekschool. Na enkele jaren kunnen deze leerlingen mee spelen in onze fanfare. Dit aantal is echter te klein om het ledental op peil te houden, zodat de muzikale bezetting minimaal aan het worden is. Graag willen wij aan de ouders vragen om samen met hun kinderen eens te bespreken of het muziek maken binnen de fanfare iets voor hun is. Ook willen we graag een beroep doen op alle inwoners van Castenray met een muzikale aanleg en interesse. Oud muzikanten die in het verleden bij de fanfare gespeeld hebben en om wat voor reden dan ook destijds zijn gestopt willen wij vragen eens te overwegen om de stap terug te maken. Ook inwoners die voorheen gemusiceerd hebben in een andere vereniging willen wij vragen ons korps te komen versterken. Gebruik uw talenten, en laat anderen ook daarvan genieten. Wat is er mooier dan samen zorgen voor een vrolijke noot, harmonie en sfeer. En laten we eerlijk zijn, muzikale mensen zijn gezellige mensen. Mochten er naar aanleiding van deze oproep vragen zijn of wilt u graag meer weten over de fanfare, neem dan gerust contact met ons op. Fanfare Dorpsklank Castenray. Mariet Hendrix-Vervoort telt 571792 Wiel Dinghs tel:571805 j - 22 - i f w f

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 22