ZWETEN ZOALS GE NOOIT GEZWEET HET! - 14 - Afgelopen zondag stond de wedstrijd tegen Midako uit Milsbeek op het programma. Midako stond voor aanvang van de wedstrijd een plaats boven ons waarmee zij de vierde plaats innamen en wij de vijfde. Dat we niet meer voor een podiumplaats konden vechten, daar hadden tve ons al bij neergelegd, maar het zou toch mooi zijn om daar maar net vanaf te zitten. In het tropische Casele begonnen we zondag dus aan de wedstrijd om de vierde plaats. Helaas moesten we Lonneke K. missen die tijdens de wedstrijd tegen de Eendracht een enkelblessure had opgelopen. Daarnaast kregen we ook geen steun van onze oosterburen om ons te helpen. We moesten het dus zien te klaren met acht en maar hopen dat er niets zou gebeuren. Dat we meer zin hadden in een partijtje korfbal dan onze tegenstanders bleek al snel want wij waren toch duidelijk de fellere ploeg. Kerstin die vrijdag op de voetbalreceptie aardig wat pilsjes had vergoten, voelde zich topfit en wist dan ook vrij snel in de eerste helft tot scoren te komen. Zij deed dit door middel van een mooi afstandschot. Midako liet zich niet op zijn kop zitten en trok de stand weer gelijk 1-1 Winkelde harde werkster was niet van plan om Midako de overhand te geven over de wedstrijd. Zij wilde deze lelijke bruinrokken liever een streepje voor zijn, en dit lukte haar ook dooi middel van een schon afstandschot dat de korf doorboorde. (2-1). Toch liet Midako zich nog niet de kaas van hun broodje eten en ze kwamen dus opnieuw langszij. Onder heftige aanmoedigingen van de vele supporters langs de kant wilde het aanvalsvak deze mensen toch graag belonen. Joan werd op pad gestuurd en scoorde de 3-2 met een afstandschot. Iedereen was bekaf en verlangde naar de pauze met een lekker bekertje ranja. Gelukkig kwam deze er inderdaad ook en zo konden we even lekker bijkomen en onze brandstof weer bijvullen. Het was Kerstin die haar tank het volste gegooid had, want al snel na rust li'2t ze haar meisje het nakijken. Deze was hier echter niet van gecharmeerd en hinderde Kerstin dus tijdens haar doorloopbal. Het gevolg was dat de bal op de stip belandde. Joan mocht deze benutten en zo werd het dus 4-2. Winke die liet zien dat ze echt goed bezig was, wist via een mooi l-2tje met Sindy de bal via een dooroper in de korf te gooien. Het is al de zoveelste wedstrijd achter elkaar dat onze Winke 2 keer scoort. Wij vermoeden dat ze dan ook onze topscoorster is, maar dat moet nog uit de statuten van trainer Jan blijken. Feit was wel dat we op een mooie 5-2 voorsprong kwamen. Nog even zette Midako een tandje hoger in de versnelling, maar dat was dan ook de laatste hete adem die ze naar ons uitbliezen. Wel kregen ze nog een doelpunt tot stand. Ook wij waren op het einde van ons latijn na deze zware en overhitte wedstrijd. Er werd nog een laatste gc ede aanval opgezet waaruit Joan wist te scoren. Met een mooie en verdiende 6-3 stand waren we blij toen de scheids het eindsignaal inluidde. Sindy werd deze wedstrijd uitgeroepen tot pechvogel, met twee afgekeurde doelpunten en vele kansen die de weg in de korf niet monden vinden. Met nog 1 wedstrijd voor de boeg op zondag 28 mei tegen Oranje Wit zijn we toch niet meer van plan Dm onze verse vierde plaats in te leveren. Volgende week hebben we eerst afsluiting van het seizoen waar we het tegen de jongens moeten opnemen, dus vrouwelijke supporters van de vaste kern: nu kunnen jullie ook mooie mannenbenen bekijken met korfballen! We hopen dat we de laatste wedstrijd tegen Oranje Wit toch nog wat steun van langs de kant krijgen, ook al begint deze wedstrijd pas om 10.30 uur in Leunen. Just be there and watch it! Groetjes A&A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 14