m OUD PAPIER INZAMELEN - 16 Eerste H.Communie Zondag 30 april zullen tijdens de H.Mis van lO.OOuur 12 kinderen van onze school hun Eerste H.Communie ontvangen.Het jeugdkoor en de fanfare zullen deze viering met hun zang en muziek opluisteren. De banken die voor de ouders en grootouders gereserveerd zijn worden met brietjes aangeduid. Wel is voor deze gelegenheid de "kinderkapel" open. De kinderen die de Eerste Communie ontvangen zijn: Bart Classens Bo Classens Maxime Classens Rene Classens Josje Dinghs Amo Heijnen Roy Hendrix Guido Kauffeld Maikel van Kuijck Rick Philipsen Moniek Seykens Stan Vullings Wij wensen de kinderen een fijne dag, samen met hun ouders, broertjes, zusjes en verdere familie. Op zaterdag 29 april a s. staat bij Piet Arts aan de Tunnelweg weer een container klaar, waar iedereen in Castenray zijn oud papier weer kan inleveren. Vanaf 10.00 tot 12.00 uur kan iedereen zich op een milieuvriendelijke manier ontdoen van zijn oud papier. Gewoon doen!!! R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray De meivakantie duurt van 1 t/m 9 mei. We wensen iedereen fijne vakantie. Woensdag 10 mei wordt iedereen weer op school verwacht. We vragen alle ouders om de kinderen in de vakantie te controleren op hoofdluis en zonodiq te behandelen. We kunnen dan weer 'luizenvrij'starten. Tijdens het carnavalsfeest heeft de carnavalsvereniging een ballonnenwedstrijd georganiseerd. Er zijn 9 kaarten teruggekomen. Na het bestuderen van de landkaart bleek dat de ballon van Sjors Martens de verste reis heeft gemaakt: ongeveer 515 kilometer. Hij kreeg van de canavalsvereniging een cadeaubon ter waarde van 50 gulden Proficiat De pnjs werd op school uitgereikt door prins Gerrit en Arie Seykens.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 16