2e paasdag geopend Tel. 077 3982922 06 54306964 OUDERRA AD Cox, Molengat weg 4, Horst. Bloeiende geraniums, fuchsia's, 70 soorten hang- en kuipplanten o.a. bacopa, portulaca, scaevola, surfinia, verbena, million bells, nepeta, lantana, abutilon, impatiens, temari, tapien, enz,, enz. Nieuw dit laar: fairy bells, mentha, nolana, tumbler tomaat, basella, pi lea, santolina 75 soorten perkplanten van: Ageratum tot Zilverblad Compleet opgemaakte baskets, hangpoten, sprietmanden, aardewerk potten, potgrond, meststoffen, en speciale basket potgrond. Verder alle soorten op stam: o.a. abutilon, lantana, malra, solanum. Cassia, mannentrouw, fuchsia, margriet enz. 200 soorten vaste planten: tuinkruiden, aardbeien en alle soorten kool- sla- en preipianten komkommer, tomaat, paprika, courgette enz. Vanaf Castenray richting Horst: le weg rechts (Veld Oostenrijk) dan weer de le weg rechts Austral iëweg). Dagelijks geopend van. 13.00 - 17.00 uur en 's avonds van 19.00 - 21.00 uur Zaterdag 9.00 - 12.00 uur en van 13.00 -17.00 uur Afscheid Henk Dinghs, nieuw ouderraadlid. Onlangs heeft Henk Dinghs zijn functie als ouderraadlid neergelegd. Wij danken Henk voor de veie uurtjes werk de afgelopen jaren voor onze school, hij heeft zeker zijn steentje bijgedragen aan de relatie ouders - school. Henk, hartstikke bedankt. Zijn plaats is ingenomen door Ellie Bongers, wij wensen haar veel succes. Brigadieren. De laatste tijd merken we steeds vaker dat er al vele kinderen eerder dan half negen zijn overgestoken, zonder gebruik te maken van de dan natuurlijk nog niet aanwezige brigadiers. Reden is waarschijnlijk dat men voor school nog snel even wil tafeltennissen. Wij zouden de ouders willen vragen om er toch voor te zorgen dat de kinderen gebruik maken van de brigadiers en dus ook van de tijden dat deze aanwezig zijn. Dit allereerst natuurlijk voor de veiligheid maar ook voor de motivatie van de brigadiers. Mededelingen Ouderraad

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7