CASTENRAY SPEELT ZONDER GLANS D.l.S. Ook nu de spanning er voor de blauw-witten vanaf is kan Castenray niet echt overtuigen. Thuis tegen Swolgen werd hetzelfde resultaat behaald als in een eerder treffen op Swolgense bodem: 1-1. Gezien de wedstrijd een terechte uitslag aangezien geen van beide teams echt aanspraak kon maken op de volle winst. Het spel wat de blauw-witten vertoonden was weliswaar beter dan in de kampioenswedstrijd tegen Merselo maar desalniettemin een kampioen onwaardig. Voorafgaand aan de wedstrijd werd Castenray maar liefst twee keer in de bloemetjes gezet. Eerst door de supportersvereniging van TOP die middels dit gebaar Castenray wilde aansporen tot een goed resultaat tegen Swolgen. Tienray had immers alle belang bij een Castenrayse overwinning aangezien Swolgen een geduchte concurrent vormt voor Tienray in de race om nacompetitie. Daarna was het de beurt aan Swolgen om de felicitaties over te brengen. En hoewel de Castenrayse formatie intussen de nodige fellicitaites in ontvangst heeft mogen nemen gaat dit natuurlijk nooit vervelen. Evenals in de kampioenswedstrijd tegen Merselo begon Castenray ook afgelopen zondag veel te afwachtend en zonder overtuiging. Het leek erop of Castenray in een soort kampioensroes verkeerde waaruit de blauwwitten maar niet wilden ontwaken. De gasten uit Swolgen gingen daarentegen wel fel van start en lieten zien er alles aan te willen doen om een plaats in de nacompetitie af te dwingen. Dit leverde een aantal zeer goede kansen op voor de Swolgense Boys maar een zeer attent keepende Roel wilde van geen wijken weten. En dus mocht Castenray blij zijn dat een met een 0-0 stand kon gaan rusten. Na de thee en de gratis sinaasappelen (fa. Teunissen bedankt hiervoor) veranderde het wedstrijdbeeld nauwelijks. Castenray was niet bij machte om het verschil op de ranglijst ook op het veld tot uitdrukking te brengen. Swolgen bleef feller en gretiger hetgeen in de 63e minuut een verdiende voorsprong opleverde. Castenray voelde daarop dat het aan zijn stand (en aan het publiek) verplicht was om iets terug te doen. Langzaam maar zeker trok Castenray de wedstrijd dan ook naar zich toe. Dit resulteerde in de 75e minuut in de overigens verdiende gelijkmaker. Nadat een Swolgense verdediger de bal tegen de lat van het eigen doel kopte plofte het leer voor de voeten van Tom die met dit buitenkansje wel raad wist: 1-1. Even daarna leek de wedstrijd vroegtijdig tot een einde te komen toen de scheidsrechter wat ongelukkig door diezelfde Tom tegen grond werd gelopen. Na wat water en een kleine rustpauze kon de wedstrijd echter worden hervat. Castenray kreeg in de slotfase zelfs nog een ideale mogelijkheid om alsnog de volle winst te pakken maar zelfs voor een leeg doel kwam Ivan niet tot scoren. Het zou wellicht ook iets te veel van het goede zijn geweest. Castenray heeft nu in twee weken tijd net zo veel punten verspeeld als in alle 14 voorgaande wedstrijden tezamen. Het wordt dus wel eens tijd dat Castenray van zich doet spreken zodat het op een waardige manier afscheid kan nemen van de zesde klasse. Daarvoor heeft het nog twee kansen, uit tegen Tienray en vervolgens thuis tegen America. Tegen TOP heeft Castenray nog iets goed te maken. Het was immers TOP dat Castenray tegen wil en dank tot kampioen maakte. Wellicht kan de blauwwitten dit aansporen om nog eens een keer extra gas te geven 22

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 22