1 RUiTERCLUB "DE EENDRACHT" FANFARE DORPSKLANK - 21 - Dinsdagmiddag 11 april neemt Manon Vullings deel aan de Provinciale Voorleeswedstrijd. Ouders, familieleden, leerkrachten en alle leerlingen van groep 7/8 rullen Manon begeleiden naar Roermond. We wensen haar héél véél succes. Dinsdag 11 april is er om 20.00 uur ouderraad vergadering. Woensdag 12 april is er om 20.00 uur MR-vergadering Repetitie 6 april a.s. Op donderdag 6 april a.s. is er weer repetitie voor alle leden in de Wis. Gevraagd wordt tijdig aanwezig te zijn i.v.m. inspelen, zodat om 20.00 uur de repetitie voltallig kan .beginnen. De geplande marcheer oefening gaat deze week, niet door, i.v.m. ziekte van de instukteur. Kampioenschapswedstrijd voetbal 9 april a.s. Op zondag 9 april a.s. is het le elftal officieel kampioen. Alle Leden worden i.v.m. een serenade om 19.00 uur verwacht bij Jac en Truus. Heer informatie ontvangt u op de repetitie. Federatief Solistenconcours; Dit concours wordt gehouden op 15 en 16 april a.s. Op 7 en 14 april is er gelegenheid om te oefenen in Gemeenschapshuis "De Brink" in Leunen, volgens onderstaand oefenschema; Tijd Naam Instrument 15.30 uur Karlien Dinghs Alt sax. 15.39 uur Roel Classens Bugel. 15.48 uur Elleke Classens Alt sax. 17.02 uur Kwartet Castenray Bugels en cornet Sandra-Jolanda-Marian en Wilma Classens. De pianist is dit jaar Rolf Prejean. Zorg dat je tijdig aanwezig bent, zodat er niemand hoeft te wachten. Als je op het aangegeven tijdstip niet kuntneem dan kontakt op met Jeanette Arts, Tel.691141. Veel succes Opluisteren communieviering 30 april; Op 30 april a.s. verzorgt fanfare Dorpsklank weer de communieviering in de kerk. Houdt deze datum dus vrij, zodat wij voltallig aanwezig zijn. Heer informatie i.v.m. aanvang volgt t.z.t.. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray SNERT-TIJDRiT Afgelopen zondag werd de snert-tijdrit gehouden. Het tijdraden werd gewonnen door Fieke Rongen. FIEKE PROFICIAT, ledereen die heeft meegeholpen aan het welslagen van deze buitenrit HARTELIJK BEDANKT.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 21