HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN"
17
BA TAVIEREN TOERNOOI.
Zaterdag 8 april krijgen we De Schutroe Morst en St Thomas Blerick op bezoek, de
volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Jan Vollenberg,
Fred 1 lendrix, Bart Emonts en Tim Geerets, om 18.45 uur aanwezig zijn.
ST JORIS TOERNOOI LEUNEN.
Dinsdag 11 april nemen we deel aan 't St Joris toernooi te Leunen, de wedstrijdcom
missie verwacht dal u zoveel mogelijk meegaat, we vertrekken om 19,00 uur.
VENRAY CUP.
Zaterdag 1 april is op de banen van St Sebastiaan Heide en Willem le<êl Oirlo weer
om de VENRAY CUP geschoten, zoals u in de uitslag ziel is het een heel spannende
verschieting geweest, aan de kant van de Batavieren is er heel goed geschoten, en Leo
Steeghs schoot in deze wedstrijd een persoonlijk record met 228 pnt, maar Piel
Heidens was de hoogste schutter bij de Batavieren met 232 pnt.
Uitslag: le Ons Genoegen Ysselsteyn met een van 15.9924
2e De Batavieren Castenray met een van 15.0265
3e Diana Venray met een van 14.8594
4e St Sebastiaan 1 leide met een van 9.6758
5e St Joris Leunen met een van 6.0844
Van elke vereniging mochten 12 schutters deelnemen, deze schutters schoten tegen
hun eigen gemiddelde in procenten, waarvan de 10 beste schutters telde die boven 't
gemiddelde schoten of't dichts benaderde.
Junioren 13/14/15 jaar. Rob v d Ven
IJitslau PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AFDELING 14,
Tim Geerets
Peggie Geerets
Bram Peeters
1080 pnt 7e plaats
1075 pnt 8e plaats
940 pnt 11e plaats
815 pnt 14e plaats
1100 pnt 3e plaats
1301 pnt 4e plaats
1368 pnt 8e plaats
1342 pnt 14e plaats
1285 pnt 26e plaats
1309 pnt 6e plaats
1206 pnt 11e plaats
1200 pnt 12e plaats
1199 pnt 13e plaats
1190 pnt 17c plaats
1189 pnt 18e plaats
1170 pnt 27e plaats
1009 pnt 43e plaats
931 pnt 44e plaats
1286 pnt 5e plaats
1121 pnt 6e plaats
Junioren 16/17 jaar Fred Hendrix
Dames le klasse Mieky Vollenberg
1 leren le klasse Jan Vollenberg
Piet Heidens
1 leren 2e klasse Gerrit Cremers
1 leren 3e klasse 1 ,eo Steeghs
1 leren 4e klasse Bert Geerets
Luc Knijpers
Bob Kuipers
1 lja Heidens
Niek Smits
Jos I lendrix
Robert v Casteren
Bart Emonts
Senioren 2e klasse Mart Smulders
Senioren 4e klasse Jan Tacken