TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y" 25 jaar SaWeCo - 13 - Dorpeacompeiitie Afgelopen weekend is er één wedstrijd gespeeld door het zaterdag C team. In Leunen werd tegen TV LVH verloren met 8-2. Voor komend weekeinde staan de navolgende wedstrijden op het programma: Zaterdag 8 april: TC Oica C - TV LVH C 16.00 uur Zondag 9 april: TC Oica D - TV Merselo D 13.30 uur Junioren dorpencompetitie Ook voor de junioren start deze week de dorpencompetitie. Op woensdag 5 april zal het BI team van onze vereniging in Ysselsteijn aan treden tegen de plaatselijke BI, aanvang 16.00 uur. Het programma voor volgende week is; woensdag 12 april: TC Oica BI - TV Swolgen BI 16.00 uur vrijdag 14 april: Ysselsteijn D2 - TC Oica D2 17.30 uur. Openingstoernooi Afgelopen zondag hebben in totaliteit 30 leden onder ideale omstandigheden het openingstoernooi gespeeld. De navolgende personen werden winnaar en mochten de prijzen in ontvangst nemen; Junioren: Tim Jacobs Senioren dames: Sandra Litjens Senioren heren: Jan Arts. Traiaingsavond junioren Op dinsdag 11 april start de trainingsavond voor de junioren onder begeleiding van onze eigen leden. Deze trainingsavond geldt voor junioren tot en met 13 jaar. Willen diegenen die deze avonden willen gaan bezoeken op dinsdag 11 april om 19.00 uur aanwezig zijn op het tennispark. Diegene die deze avond verhinderd zijn maar toch de trainingsavonden willen gaan bezoeken moeten even contact opnemen met Ine Theeuwen, tel 571812. De oudere junioren kunnen deelnemen aan het racketwisselen op maandag. Op maandag 24 april tijdens onze open dag (tweede paasdag) kunt u een prachtige helicoptervlucht maken vanaf ons bedrijfsterrein in Swolgen. Reserveer nu kaarten a f 35,- in de winkel van SaWeCo Boerenbond te Swolgen. Met SaWeCo de lucht in!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13