- 5 - De eerstvolgende openbare dorpsraadvergadering is op woensdag 1 maart in het beugel zaaltje in de Wis. We beginnen om 20.15 uur. Agenda: 1. Opening 2. Notulen dd17-01-2000 3. Verslag dorpsradenover1 eg 4. Terugblik Film 2000 5. Overdracht nieuwe dorpsraadleden 6. Ingekomen stukken en mededelingen 7. Rondvraag h> 8. Sluiting. Notulen openbare dorpsraadvergadering dd17-01-00 1Qpenlng De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder welkom, speciaal de nieuwe dorpsraadleden 2. Notulen dd29-11-' 99._ Het opruimen van de brandstapel wordt geregeld met Cor Hendri x 3. Verslag dorpsradenover!eg ♦Elk dorp ontvangt uit de dorpenpot F 500,= voor klein onderhoud ♦Uit de dorpenpot krijgen we F 6.000,= bestemd voor groen onderhoud en opknappen schoolplein. ♦Er is een nieuw projekt ingediend: groenvoorziening in Leikeswei, plein en aan de Horsterweg. ♦De gemeente is voornemens de kerstbomen niet meer te versnip peren maar te verbranden. De dorpsraad moet een lokatie zoeken en draagt het risico. Dorpsraad Castenray en Oirlo hebben laten weten hier niet blij mee te zijn. 4. Verslag werkgroepen ♦Film 2000. Aanstaande vrijdag is de presentatie. Het programma wordt bekeken en de taken zijn verdeeld. 5. Evaluatie millenniumreceptie. Het doel, Castenrayse mensen de gelegenheid geven elkaar op een informele wijze te kunnen feliciteren, is geslaagd. De geluiden zijn positief. In het lopende jaar bekijken.we of het voor herhaling vatbaar is en we overleggen met de andere verenigingen. 6. Jongeren Ontmoetings Plek. Deze zal niet gerealiseerd worden op het schoolplein. Een alternatief, op 't Tunnelke, wordt bekeken. 7. Voortgang en overdracht dorpsraad. Met de komst van 3 nieuwe dorpsraadleden, is de dorpsraad weer op sterkte. Het streven is de overdracht in maart af te ronden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 5