JEUGDWERK Boerebrulluft 2000 Bij deze willen wij graag iedereen uitnodigen om met ons mee te gaan naar de receptie van Prins Gerrit 1 op zaterdag 29 jan. De hele familie van de Boerebruiloft zal op deze avond bekend gemaakt worden. Wij hopen dat de hele Horsterweg met ons mee zal gaan, want iedereen is natuurlijk haitsikke benieuwd wie er bij de familie van ons Boerebruidspaar Mia en Math horen. Het is natuurlijk heel erg fijn als we met veel mensen op de receptie zullen zijn. We komen dan om kwart voor 9 bij Jac en Truus bij elkaar om van daaruit om kwart over 9 gezamenlijk naar de Wis te vertrekken. Dus tot zaterdag. Het comité. j» n j» - 21 - Doet, ie 't of doet ie 't niet Zaterdag 5 februari gaan we weer het bekende spelletje "doet ie 't of doet ie 't niet" spelen. We beginnen om 20.00 uur. Opgeven t/m woensdag 2 februari a.s. bij Marjo Stiphout, tel. 571904. Onkosten zijn f 2,50 per persoon. Geef je dus snel op1.! Soosavond 12* Zaterdag 12 februari a.s. hebben we een soosavond voor jullie. Jullie mogen dan ook iemand meenemen (vriend of vriendin) Je kunt ook wat zakgeld meenemen voor het kopen van fris of chips Noteer deze datum en houd hem vrij 1111 repetitie Vandaag is er weer repetitie. A.u.b. op tijd aanwezig zijn. Dan kunnen we namelijk meteen beginnen, want we hebben een druk programma. programma - zaterdag 12 februari 2000: gezinsviering - KIA-middag: in maart. Vorig jaar was de KIA-middag in oktober. Er is besloten om deze middag voortaan in het voorjaar te houden. Op deze middag zijn er diverse kinder- en jeugdkoren die van zich laten horen. groetjes Joke, Ellis, Marion Ca J eKo

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 21