7K - 18 - WIE DE SCHOEN PASSE,TREKKE HEM AAN! Onze inspiratie is ver te zoeken deze keer, maar we proberen er toch het beste van te maken. We begonnen deze wedstrijd met alleen maar blauwbloedjes in groenhemden. Dit kwam doordat ons mökske moest jodelen in de mökkestal. Op de bank zaten dus alleen trainer Jan, coach L.uus en Vivian, die we al de hele binnencompetitie moeten missen omdat de ooievaar haar over 4 maanden komt bezoeken. We stonden er voor aanvang van de wedstrijd niet zo goed voor, omdat Sindy Pindy en Nice-eyed Winke een beetje ziekjes waren. Bij Sindy was het nog niet helemaal duidelijk of dit nog een kater met vertraging was (afgekeken van de NS) of dat het een serieus hoofdpijntje was. Na een preek van het verdedigingsvak besloot het aanvalsvak om snel tot scoren te komen. Eelke was hiervoor de aangewezen persoon met haar sneeky doorloopballetje. Ze legde de bal er beheerst en boelkloedig in. Het verdedigingsvak wist de DOTters goed te stoppen, zodat ons aanvalsvak op zoek kon gaan naar de 2-0. Maar ondanks enkele grote kansen ging de vlieger van Andre Hazes niet op. Deze ging echter wel op voor onze tegenstander, want zij wisten de gelijkmaker te scoren. De cd's van deze worstjeseter belandden bij thuiskomst dus meteen bij het grofvuil. Het verse aanvalsvak kreeg niet de kans om moe te worden want aan de andere kant vielen al snel twee tegendoelpunten. Ook de 1-4 werd voor rust nog aangetekend. In de rust werden alle neuzen gesnoven en het vochtgehalte weer op peil gebracht. Maar dit mocht helaas niet baten want DOT maakte het halve dozijn vol. Joan probeerde onze eer nog een beetje te redden middels een door haar berucht gemaakt Joan- balletje te scoren (2-6). Luus had deze stand nog niet bijgewerkt op het scorebord of er werd al weer gescoord aan de verkeerde kant, doordat het verdedigingsvak nog op een roze wolk leefde. Lonneke alias apengezicht of ook beter bekend als Piët kreeg peper in de reet gespoten en werd erg gevaarlijk op een afstand en van afstand en scoorde dan ook door middel van een mega-afstandschot. Het verschil bedroeg nu nog vier doelpunten met nog twintig minuten te spelen. We voelden het adrenalinegehalte stijgen, want we zagen de wedstrijd weer van een zonnige kant. Maar helaas werd het bewolkt, want DOT zette het zonnescherm voor ons op en scoorde toen 3-8. De Lonnekes hadden nog bijna per brancard afgevoerd moeten worden. De ene werd getroffen door een neusbal en de ander door een beenwond. Maar gelukkig was de schade beperkt, zodat ze toch allebei de wedstrijd uit konden spelen. Met nog diverse goede kansen in het aanvalsvak mocht het allemaal niet meer baten. De strijd was gestreden. Aan de supporters zal het niet hebben gelegen, want die waren tribunevullend. Bedankt hiervoor! We hopen dat jullie, ondanks dat we ons niet van onze beste kanten lieten zien, toch van de partij zijn en ons weer een hart onder deriem steken goed Sindy!). Dan zullen we de 23' onze tegenstanders Oostrum in de Weert om 13.00 uur eens een poepie latenruiken, althans dat proberen we dan. De volgende week rusten wij, dus als jullie beschuit met muisjes willen komen eten, liefst eerst even bellen! Groetjes A&A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 18