VOETBAL- KORFBAL 8 V C 3St 0H TslJ Seniorcnvoetbal. Spelregels Zaalvoetbaltoernooi 2000 S.V. CASIENRAY Zondag 02 januari 2000 injpftgflgLÜBfi Aanvang: 14.00 uur Einde 19.00 uur. TEAM-INDELING: Team 1 Harm Buddiger John Reijnders Bas Geer ets Freek Wismans Bart Emonts Joep Willemsen Ivan. Maes T earn 3 Ruud van Gaai Denny Wismans Rene Marcellis Sander Weijs Xaveir Weijs Rob Weijs T eam 5 John Marcellis Marcel Dingbs Steffan Weijs Harold Jacobs Joos Classens Roel Hoeymakers Er wordt met 5 spelers (inclusief) de keeper gespeeld. Wanneer de bal over de zijlijn is gegaan wordt de bal ingetrapt. Indien bij het intrappen er te veel tijd (langer dan 5 sec) wordt genomen gaat de bal naar de tegenpartij. Er is beperkt lichamelijk contact toegestaan. Slidingen of iets wat hier ook maar op lijkt zal niet toegestaan worden. Er mag vanaf alle afstanden gescoord worden. Indien de bal het plafond raakt dient er een vrije trap genomen te worden op de plek waar de speler stond toen de bal voor het laatst werd geraakt. Is dat binnen de stippellijnen dan dient de vrije trap op de stippellijn genomen te worden. Terug spelen op de keeper die dan de bal in de handen neemt is toegestaan. Indien 2 teams gelijk eindigen tellen de voordoelpunten, zijn deze ook gelijk dan telt het doelsaldo. Team 2 Jos Derix Ivo Niessen Ed Classens Tom Strijbos Rick Heidens Twan Fleurkens Team 4 Henk Arts Paul Buddiger Leon Strijbos Len Heidens Ron van Osch Ivo Voessenek

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 5