NIET GOED....... GELD TERUG!! Onder net genot van een glaasje zwarte plastic hebben we besloten onszelf weer op een blaadje te presenteren. Na 2,5 jaar zijn we weer "Back in the Schans", maar nu onder de naam DIS en ass A&A. De enige spurnemök in ons team had de shirts verkeerd gewassen, zodat ze i.p.v. schoon, lelijk groen waren geworden. Dit was niet meer te verhelpen, vandaar dat we nu DIS zijn. Voor degenen die nooit naar ons komen kijken (FOEÏt!) even kort de stand van zaken: voor deze wedstrijd hadden we 5 punten uit 4 wedstrijden en daarmee stonden we op de derde plaats. 1 Het begon afgelopen zondag allemaal bij Jac en Truus toen we erachter kwamen dat we helemaal niet wisten waar we moesten korfballen. Na veel gepuzzel kwamen we erachter dat de wedstrijd in Asten was (en niet in Deurne zoals we van tevoren dachten) Dit hebben we meteen via internet (wBw.a^ae-aodiniuat.casele) medegedeeld. Dit was blijkbaar goed overgekomen want de tribune was 'afgelaaie vol'. Dankzij Sindy dacht Loes toch nog aan de shirts, maar niet meer aan haar rokje en overbroek. Maar gelukkig redde de mevrouw met de pantykousjes Loes uit de brand, zodat zij niet in haar string hoefde te korfballen. Zo begonnen we toch nog goed gekleed aan de wedstrijd, maar dat was voorlopig ook het enige goede, want binnen de kortste keer was het 1-0 voor Olympia. Na goed samenspel in het aanvalsvak wist Tinkte Wink(i)e dankzij een draai van 180 graden (dit is half rond) te scoien vanuit deze moeilijke positie. Door een plotselinge wave van al onze supporters zakte de tribune bijna in elkaar. Helaas was deze vreugde van korte duur want het werd al snel 2-1 voor onze rivalen Sindy, volledig hersteld van haar racekakavonfuur, ging haar meisje voorbij en scoorde via een doorloopbal de gelijkmaker. Snel hierna kregen we de kans om op vooisprong te komen, toen Speedy Con Kerstin werd gehinderd van onder de paal. Helaas miste de vrouw van het verkeerde wasmiddel de toegekende strafworp. maar hier werd niet lang over getreurd. Want de 2-3 kwam alsnog toen Lonneke P., alias apengezicht., scoorde met een Joan-balletje. Na een goed opgezet l-2fje van onze tekenfilmhelden Tinkie Wink(i)e en Speedy Con Kerstin, zorgde laatstgenoemde voor een grote voorsprong. Sindv wilde met een rustig gevoel de rust ingaan en tekende dus het volgende doelpunt achter haar naam, die op dezelfde wijze voortkwam ais haar vorige. Met een 2-5 stand gingen we dus de rust. in. De rust had ons geen goed gedaan, want binnen een mum van tijd keken we tegen een achterstand aan (6-5). Over deze periode willen we verder geen woorden vuil maken, alleen dat de Barbie-girl van Olympia zwaar toegetakeld door de groene monstertjes het veld moest verlaten. Stand Olympia - Dis 6-5, Groene Monstertje - Rarbie-giri 1-0* Onder het motto: Heb het lef, monsterkrachten weg, maakten we reclame voor SBS 6, want we zetten hem op 6. Hoeveel geld Lonneke K hiervoor gevangen heeft is niet bekend, maar feit was wei dat de stand weer gelijk was. Helaas pindakaas werd dit ook de eindstand, ondanks dat de verse Eelke nieuw leven blies in het aanvaisvak. We nopen dat de kerstvakantie ons goed zal doen, zodat we op 9 januari (noteer het in jullie agenda's) een overwinning boeken i.pv. een ski-vakantie' Groetjes A&A P.$. Mochten jullie ons niet zo lang kunnen missen, elke dag worden onze laatste nieuwtjes bijgewerkt op onze intemet-site. A V'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 20